Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek pajzsmirigy alulműködés...

Akinek pajzsmirigy alulműködése volt, mennyi idővel a TSH csökkenése után szűntek meg a tünetei?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy 14 éve pajzsmirigy alulműködésem van. A legkisebb dózisú euthyroxot szedtem, most telt le a 6 hét, és a TSH-m 1,5 ami jónak számít a 8hoz képest.

Viszont még mindig fáradtnak, kimerültnek érzem magam, és legszivesebben rengeteget aludnék.

Tudom hogy nem várható el hogy ennyi időn át alulműködött, és akkor most beszedjek valamit és megszűnjön az összes tünet, csak az érdekel hogy ki mit tapasztalt, mikor lett energikusabb?


2020. márc. 6. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én négy hete szedem a letroxot, és elég hullámzó a dolog, néha annyira fel vagyok pörögve, hogy nagytakarítást rendezek, néha meg kidőlök. Lehet, hogy a dózisod nem megfelelő, állítólag elsőre senkinek nem sikerül beállítani. Azóta hogy vagy?
2020. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!