Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek az aranyér tünetei? Vagy...

Ezek az aranyér tünetei? Vagy gondoljak komolyabb bajra is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég, jobban mondva tegnap fájdalmas volt a széklet, ezután arra letten figyelmes hogy van egy kis csomó a végbélnyílásomon,kemény, lilás színű, a vegbelnyilas is piros tehát gyulladtnak néz ki. Idáig nem volt ilyen panaszom, sem semmilyen elváltozás a végbélnyíláson, hírtelen alakult ki, valószínű ezen a héten, mert korábban nem volt ott. Pár hónap óta éreztem már ilyen erősebb "nyilalásokat" mintha a végbélben fájt volna de ez 1-2 másodpercig tartott, nem fordítottam rá különösebben figyelmet.

Vajon aranyeres tünetek ezek?

Nem szoktam análisan szexelni, székletem normális szokott lenni.

A dokihoz már kértem ma időpontot mert eléggé megijedtem. De csak 1 het múlva fogad. Addig bettem aranyeres kenőcsöt a gyógyszertárban.

Ha van tanácsotok, véglényeket osszátok meg belem is légyszi.

Remélem semmi komoly baj nincs. :(

21/L



2020. márc. 6. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért!
2020. márc. 6. 16:24
 2/6 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy nem vérzik, múlthéten észrevettem hogy viszketett párszor de nem volt még ott a dudor.
2020. márc. 6. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Az írásodból az jön le, hogy nem sokat törődsz az étkezéseiddel, és ez most jelez neked. Sztem diétával meg fogod úszni a dolgot. Sok gyümölcs, lágy kaja. Minden nap széklet.

"véglényeket osszátok meg belem is légyszi."

Ez tetszett

2020. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet az is, de lehet más is, akár csak dermatitis. Igaza van az előttem válaszolónak, az étkezésre odafigyelés sokat segíthet.
2020. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi tényleg, csak gyorsan írtam.

Az étkezésemmel is szoktak bajok lenni, elég étvágytalan vagyok, gasztroenterologushoz is van időpontom. Amúgy, mára el is mult, a gyógyszertárban beszereztem egy krémet aranyérre. De ha ugy is van programalasom, a dokihoz elmegyek.

Köszi a válaszokat! :)

2020. márc. 7. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a kisebb baj, hogy étvágytalan vagy. Viszont amit megeszel, az legyen lágy, jól rágható, és igyál hozzá sok folyadékot. Alma, banán, narancs stb.
2020. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!