Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak a koronavírus terjed...

Csak a koronavírus terjed cseppfertőzéssel, a többi megfázás, fel kell öltözni. Ti hallotttáok ezt mástól is?

Figyelt kérdés

Anyám mondta. Simná ráhúzná erre is, hogy megfázás, meg is tenné, de attól retteg...


Mondom neki, ez is ugyanúgy terjed, mint a többi, cseppfertőzéssel stb. Mrg a nátha is koronavírus erre lehülyéz, mert nárcisztikus hülye, csak neki van igaza...


Mondom ezért kell kezet mosni, szellőztetni, meg nem beleköhögni mindenbe... Mert nem csak a korona terjed is...


Ráadásul tanár és az iskolából állandóan elkap valamit, gyakorlatilag hetente lefertőz minket is, de kézmosás ra nem futja...


Váltig állítja, ezért bosszút is állhat, mert NEM ÖLTÖZTÉL FEL!! 20 fokban nem kaucniban vagyok.


Remélem, ha elér idái a vírus elkapja, csak akkor mi is szívunk. Kezét nem mossa meg.


De szerintem sokan vannak még így, hogy a megfázás, akkor megfázunk... Milyen cseppfertőzés, miről beszélnek ezek... Hülyék mind!


2020. márc. 7. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Egyébként a koronavírus aeroszolosan is terjed, nem csak cseppfertőzéssel - nem véletlenül fertőtlenítik az utcákat is Kínában.


De úgy vélem az erős immunrendszer jobban megvéd, mint a felöltözés.

2020. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

WTF?


A vírus terjed csepfertőzéssel, mivel a Covid az virus így az is.


Én ritkán moaogatom a kezem, ritkán is vagyok beteg..🤜🤜🤜lekopogva) 😊

2020. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Felöltözéssel semmire sem mész...


Azt hiszi, úgy kaoja a betegséget, hogy megfázott, ezért nyugodt szívvel taknyoz össze mindent... Csak "megfázott".

Kezet moani, minek. Szaros a kezem, jó az úgy, álljunk neki főzni! Wc után kézmosás? Menj előkelő helyre!


Most ugye nyomatják a koronavírust, hogyan terjed, megelőzés. Most azt mondja, csak az terjed így!


Igen, ezért kapjuk el mindig tőle. Ezért jogosítja fel mindenre!


Kb. gimis koromig én is bevedtem ezt a szöveget, meg magamat okoltam, hogy na nem öltöztem fel, akkor nem bnátana, de ez nettó hülyeség. Meg "direkt nem öltöztél fel, hogy ne kelljen iskolába menni". Ha már a tanár zavart haza, már az iskolában megkezdődött a megtorlás.

2020. márc. 7. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem a hideg miatt fázik, lesz beteg valaki, hanem a virus miatt, télen sokan belemennek a tóba...
2020. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem!


Annyi igaz, hogy téli hóbapokban több a vírus, meet a hidegben jobban terjed, mint nyáron a 40 fokban!


Nem hogy 1 vagy 2 réteg zokni van rajtad!

2020. márc. 7. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem neked anyukáddal van problémád, ezt egymás között beszéljétek meg.

Ennek a kérdésnek nincs köze a korona vírushoz.

2020. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 V. Hélix ***** válasza:
A vírusok többsége cseppfertőzéssel terjed, annyi igazság van ebben a felöltözősdiben, hogy a hidegtől legyengül a szervezet, de ez csak megkönnyíti és nem előidézi a megfázást.
2020. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!