Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgásom van! Múlt héten...

Fülzúgásom van! Múlt héten beteg voltam. Volt lázas is, fájt a torkom. Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Lázam is volt, fájt a torkom.

A hét közepén felhívtam egy fül-orr-gégészt,hogy nagyon zúg a fülem.

Elmentem a dokihoz, kismosta a fülem , azóta folyamatosan zúg, sípol.

Már nagyon elviselhetetlen...

Hétvégén már annyira kellemetlen volt,hogy elmentem az ügyeletre is. A Doki azt mondta szedjek C vitamint és Otipax fülcseppet használjak...

Eddig semmi javulást nem érzek ,sőt a fülmosástól még rosszabb is ...

Szerintetek mitől van ?

Köszönöm a válaszokat.



2020. márc. 8. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A fülzúgás eredete nagyon sokszor nem tisztázott. De nálad elképzelhető, hogy egy gyulladás miatt van, ami a füledre húzódott.


Nem írod, hogy egyik vagy mindkét fül.


Ha ez a helyzet, és elmúlik a gyulladás, remélhetőleg vele együtt a zúgás is.

2020. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod.

A Bal fülem zúg és sípol.

Remélem elmúlik :(

2020. márc. 8. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az utóbbi 2 megfázásom alkalmával zúgott és sípolt a fülem. Szerintem simán ráhúzódott a betegség. Nálam magától elmúlt mindkét alkalommal, amikor a betegség is. Ha nem találtak semmit és a vérnyomásod is rendben, akkor nálad is ilyesmi lehet.

2020. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekkel ezelőtt volt egy bringás esésből keletkezett visszatérő körmágy-gyulladásom. Amikor kb. 3-4 hetente fölerősödött a lob, olyankor egy sípoló hang jött a fülembe, amitől éjszaka, szinte aludni sem tudtam. Az orvos azt mondta, a gyulladás "szükséges" velejárója. Nagyon kellemetlen jeleség, és amig a kiváltó ok meg nem szűnik, addig marad.
2020. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!