Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS lehet vakbél szerintetek?...

SOS lehet vakbél szerintetek? Félek.

Figyelt kérdés

Hali!

1 hete tart egy olyan panasz nálam, hogy enyhe szurkálás lágyékban kizárólag mozgásra. Középidőben, peteéréskor kezdődött ezért azt gondoltam biztosan azt érzem. Normál székletem volt végig, nem volt lázam, viszont most egy leves után hasmnésem volt és most megijedtem!

Pedig rendesen volt étvágyam is meg minden. Egy barátomnak volt miatta műtéte kiskorában, azt mondta szerinte kizárt mert az 1 hétig nem tart el és mozogni sem tudnék úgy fájna, szerintetek??



2020. márc. 9. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

És igaza van.

Pár nap alatt már perforálódik, te pedig a földön fekve magzatpózban nyüszítesz.

2020. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már sokszor kiírtad a kérdést és sokszor leírtuk, hogy nem lehet vakbélgyulladásod, mert akkor már rég perforált volna, nagyon fájna. Viszont ha nem te írtad ki a többi kérdést, akkor elnézést kérek.

Ha nem múlik el, akkor menj el a házi orvoshoz, de lehet, hogy a levesben volt valami, ami nem tetszett a gyomrodnak.

2020. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaj nem én voltam az lehet valaki hasonló cipőben jár

akkor üzenem ha olvassa hogy jobbulást! (:

huu megnyugtattatok kicsit köszi. nagyon nagyon remélem igazatok van mert úgy félek tőle mint a tűztől! próbálok rá nem figyelni és nem felfújni.

2020. márc. 9. 17:31
 4/4 anonim válasza:
Eltud húzódni 1 hétig. Én nekem 2 héten keresztül hánytam és fájt az alhasam. A doki még szt mondta hogy hányás hasmenés. Csak az ismerősünknek köszönhetjük, hogy életben maradtam. Perforálódott vakbélmütétem volt és 2 hónapig voltam kórházba műtét után. És TUDTAM járni.
2021. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!