Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen az izületi fájdalom?

Milyen az izületi fájdalom?

Figyelt kérdés
Milyen érzés az izületek fájdalma, milyen erős fájfalmat érez az ember olyankor? És ez állandó vagy valamitől függ (pl testtartás)? Mert nekem itt-ott néha szoktam nagyon enyhe "fájdalmat" érezni, ami néhány másodpercig tart, nem tudom hogy izületi -e de egyáltalán nem zavaró. 17 éves vagyok

2020. márc. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
rossz
2020. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akinek csak néha beszúr, van akinek mindig fáj vagy csak ha terhelés éri. Te még fejlődésben vagy, ilyenkor néha előfordul. De lehet oka az is, hogy valaki túlsúlyos, megerőlteti, aktívan sportol bemelegítés nélkül és kopik az izület stb..nekem régen a vállam fájt, vettem rá Artho Guard-ot, ez egy izületvédő étrendkiegészítő tabletta, azóta nem fáj és azóta is szedem megelőzés érdekében mert aktívan sportolok
2020. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főleg bizonyos pozíciókban fáj. Leginkább idegesítő.
2020. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!