Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek volt már hetekig,...

Nektek volt már hetekig, hónapig elhúzódó vírusos gyomorfertőzésetek?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, milyen volt?

2020. márc. 10. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen 3 hónapon keresztül. Juni elején rosszul lettem, 40 fokos láz 3 napig, levertség, fájó has. Egesznapos hasmenésem volt hetekig. Kb 2 hét után jobban lettem viszont óránként olyan görcs jött rám, hogy összegörnyedtem. Júliusban végig napi 3x hasmenés, hasgörcs. Augusztus közepén múlt el. Ennek lassan 3 éve, azóta se volt ilyen problémám. 4 orvosnál voltam egyik sem tudta megállapítani, hogy mi a bajom. Nekem van egy sejtesem. Nagy melegben főztem és többször megkostoltam a szinte még nyershúst. Szerintem a melegben a hustol kaptam el valami nyavaját. Utána másnap kezdődött minden.
2020. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Basszus lehet én is most ilyenben vagyok. Bár szegény előző válaszolónak drasztikusabb volt a helyzet. Nálam kb egy hónapja kezdődött, én is emlékszem mi után, egy házi gyümölcstorta kezdte a lavinát. Éjjelre bélmorgás, szelek, másnapra ment a napi többszöri lágy széklet.. Ez ment egy hétig kb. Pár nap szünet, majd újra pár napig lágy széklet, étvágytalanság. Most volt egy hosszabb szünetes időszak, de megint megy pár napja, morog, stb.

Intolerancia tesztre küldtek engem egyből, várom az eredményeket ha negatív tuti kikérek valami baktérium tenyésztést mert meggyőződésem van valami ami nem ürül ki belőlem.. Ja és erősen gyanús, hogy abban a tortában éretlen vagy mosatlan gyümölcs lehetett..

2020. júl. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!