Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mióta edzzek újra jobban...

Mióta edzzek újra jobban elöjött nektek is szokott?

Figyelt kérdés
Sulyzózok es este alvaskor zsibbadnak a karjaim eleg rendesen de csak este alvaskor kb 2 hete kezdtem el kondizni azóta van ez elötte mig nem edzettem nem volt ilyen. De mikor gyurok akkor ez előjön. Mi ez? Nektek szokott ez lenni? Még a telefon tartasa közbe fekve is lezsibbad a kezfejem.

2020. márc. 11. 21:28
 1/3 gublug ***** válasza:

Szia.

Lehet túl keményen edzel, vagy nem megfelelő edzés típus választottál. Én arra tippelek, hogy bár lehet, hogy erősödni szeretnél, de a szíved nem bírja, vagy pedig az erek nem elég rugalmasak.

Napközben talán nem érzed, hiszen fel vagy pumpálva munkával, barátnővel, edzéssel. Érted.

De estére elfáradsz. Ekkor megérzed a fáradtságot.


Tehát ha nem idegi eredetű a zsibbadás, akkor a szíved/ereid.

Ám lehet, hogy tévedek. Senki se kövezzen meg.

2020. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elég keményen edzzek meg a munkám is fizikailag megterhelőbb.
2020. márc. 11. 21:47
 3/3 gublug ***** válasza:

Nos, ha logikusan tekintesz a dologra akkor:


Azóta zsibbadsz mióta keményen edzel.

Tehát: ne edz olyan keményen avagy válts stílust.

Gyorsan akarsz izmot halmozni mert itt a tavasz mindjárt meg a nyár és jól akarsz kinézni.


A gyors siker kockázatos. Mindig. Hm?

2020. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!