Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az utóbbi hónapokban rengetege...

Az utóbbi hónapokban rengeteget voltam beteg, illetvehihetetlenül fáradt vagyok nap mint nap. Rettenesen gyengének érzem magam, a tanuláshoz sincs erőm annyira fáradt vagyok. Lehet hogy van valami komoly bajom?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy nem alszom túl sokat( általában olyan 7 órákat alszom maximum). Rengeteg vitamint szedek egyébként és úgy gondolom hogy az étkezésem is megfelelő. Hetente 5-6 napot szoktam edzeni konditeremben.

Azért furcsa ez nekem mert tavaly is így ment minden mégis teljesen egészséges voltam. Most mégis borzasztóan érzem magam, levagyok gyengülve és szinte minden betegséget elkapok.



2020. márc. 11. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
A vitamint nem kimondottan tabletta formában értettem. (Zöldségek, gyümölcsök stb)
2020. márc. 11. 23:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre, egészen banális okoktól kezdve, akár komoly gond is lehet.
2020. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, igyekszem minél előbb elmenni.
2020. márc. 11. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!