Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes hazautazásnál elkerüln...

Érdemes hazautazásnál elkerülni Budapestet?

Figyelt kérdés
Nem lesz egy ideig egyetem a koronavírus miatt, ezért hazautazok. Mivel sok idős van a családban, és a szüleim sem fiatalok már, ezért érdemes lenne egy kicsit hosszabb menetidővel számolva Budapestet elkerülve hazautaznom? Vagy ez nem befolyásol semmit abban, hogy hordozhatom a vírust ide-oda?

2020. márc. 12. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp érdemes lenne.
2020. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ne fossatok már be ennyire.. média jól végezte a dolgát látom.
2020. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nekem is van egy olyan gyanúm, hogy túl van lihegve ez a téma, de mivel senki sem mondja az ellenkezőjét, inkább igyekszem megelőzni a bajt. Most az egyszer hosszabb menetidejű úton hazautazni nem nagy dolog, ha ezzel megvédhetem a szeretteimet. És ha utólag kiderül, hogy alaptalan félelem volt az egész, akkor örülhetünk. Jobb, mintha viszem ide-oda a vírust, ha valóban ennyire komoly a helyét

2020. márc. 12. 08:51
 4/6 A kérdező kommentje:
* jav. Komoly a helyzet
2020. márc. 12. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Budapesten élek, nem aggódok, hogy elkapom, de ha ez neked egy egyszeri út, és ettől nyugodtabb is vagy, akkor utazz kerülővel. Pár órán (?) semmi nem fog múlni, de legalább nem aggódsz.
2020. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Szerintem meg van az ok az aggòdalomra! Jobb elkerûlni Budapestet most! A buszon is legyen rajtad a Maszk! Sôt szemûveget bis vegyél fôl ! A hajadat sapka alà tûrd be! Minden jòt!
2020. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!