Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek keressek munkát a...

Szerintetek keressek munkát a közeljövőben, vagy várjak pár hetet, hátha lecseng a koronavírus?

Figyelt kérdés
Már jó ideje itthon vagyok, és most akartam ráfeküdni a melókeresésre, de ilyen körülmények között talán csúsztatni kéne...

2020. márc. 13. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem pár hét, hanem pár hónap...

Ha megteheted, igen, bár ez a kinézett munkahelytől is függ.

2020. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kerdes az h ki tudsz e huzni fel evet munka nelkul? Ha nem akkor keress melot, mert mindig a legrosszabra kell keszulni.
2020. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát olyan szempontból megtehetném, hogy a szüleim dolgoznak, én meg nem. És igazából hónapok óta ez a helyzet. Viszont most már nagyon kellett volna egy meló, mert rágták a fülemet, meg örökké nem lehetek itthon, illetve nyárra se ártott volna a pénz...
2020. márc. 13. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben keresnék minél előbb! Ha lecseng ez a dolog utána feltehetőleg munkanélküliség lesz.
2020. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek nem lesz vége, az elit hosszú évekre eltervezte és a politika véghez is viszi a teljes népirtást!
2021. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!