Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy magyarázzam el neki,...

Hogy magyarázzam el neki, hogy attól még, hogy köhögök, nem vagyok koronavírusos?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok és köhögök,és itthon az egyik rokonom(szülő) kb.temeti magát,hogy el fogja kapni tőlem a koronavírust és,hogy azért köhögök mert nem fertőtlenítettem eléggé és nem figyeltem eléggé,hogy ne fertőződjek meg..

Amúgy hurutosan köhögök,ha jól tudom a koronavírus száraz köhögéssel,nehézlégzéssel és lázzal jár.Sajnos nem érti,hogy nagy valószínűséggel nem koronavírus.Azt mondja ha nem is az,hordozhatom és így most el fogja kapni,és,hogy az ilyen nemtörődöm emeberek miatt fog egy csomó ember meghalni,akik nem figyelnek.

Valaki segítene nekem,hogy mit csináljak?Mert ez már nagyon súlyos amit csinál.



2020. márc. 13. 11:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha hülye akkor legyen hülye, nem lehet mit kezdeni vele.
2020. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem fogod tudni. Engem konkrétan száműzött a családom mert megfáztam, szóval maradhatok az albérletben és nem mehetek egyik rokonomhoz se látogatóba. Kitartás!
2020. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

A tünetek nem mindenkinél ugyanolyanok. Van, aki egyáltalán nem is érzi betegnek magát, mégis pozitív a tesztje. Szóval bár az ember nem hiszi el, hogy ez vele is megtörténhet, te sem lehetsz 100% biztos benne.

Meg kell tenned a családod védelmében, amit tudsz.

A rokonoddal annyiban nem értek egyet, hogy te vagy a felelős. Nagyon sokan meg fognak betegedni, de csak akkor lehet azt mondani, hogy a saját hibája, ha felelőtlenül viselkedik (indokolatlanul olyan helyre megy, ahol elkaphatja - pl. nem egy ismerősöm a hétvégén is wellnessezik, ami talán most mégsem a legjobb ötlet, hiszen ki tudja, hány hordozó van már az országban; nem fordít hangsúlyt a fertőtlenítésre stb.)

2020. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De most komolyan mindenkire rámondják,hogy halálos beteg aki megfázik?Valamit csak tudnék tenni,hogy ne pánikoljon(engem is idegesít),albérletet nem tudom megoldani tizenéves vagyok,még tanulok😕
2020. márc. 13. 11:57
 5/31 A kérdező kommentje:
Amikor suliba megyek mindig fertőtlenítem a kezemet(ahogy a legtöbben az iskolában),és figyelek is,ha valaki köhög arrébb megyek stb.
2020. márc. 13. 11:58
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Szóval még suliba is jársz! "Nagyszerű":(
2020. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem köhögtem eddig,persze,hogy mentem suliba.
2020. márc. 13. 12:12
 8/31 anonim ***** válasza:
43%

csináltass minden nap pcr-t és mutasd meg neki



amúgy lehet, olyan vagy aki a reális érthető dolgokat se akarja megfelelően kezelni, és vagányságból vagy felelőtlenségből nem figyel olyan dolgokra amikre észszerű, és fontos (nem mondom, hogy ilyen vagy de ez pl egy érthető indok lehet csak ez egy tipp,ha normális a parája az ismerősödnek ilyen esetek állhatnak mögötte)

2020. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaminek, ami ilyen arányban okoz halálesetet és még nem tudni, mutálódik-e még durvábbra, teljesen jogos, ha félelem van az emberekben. 100%-ig nem lehetsz benne biztos fertőzött vagy-e. és a családod se, még tünetmentesen is akár
2020. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
12:17-es válaszoló,leírtam fentebb,hogy fertőtlenítek,figyelek.Egyáltalán nem vagánykodok,óvatos vagyok.Csupán annyit mondtam neki amikor nagyon pánikolt,hogy azért nem fog meghalni fél Budapest,fejezze már be a folyamatos pánikolást,veszélyes persze és nagyon figyelek mindenre,tömegközlekedésen is és mindenhol,de folyamatosan csak erről beszél és engem hibáztat,hogy köhögök.
2020. márc. 13. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!