Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Maszkot hordassz már? Aki...

Maszkot hordassz már? Aki gyárban dolgozik, tömegközlekedik, plázában vagy csak sok ember közt van?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 13:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Nekem talán még ártana is mert tuti folyton a maszkot igazgatnám így pedig hozzáérnék az arcomhoz.
2020. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől hordom, és gumikesztyűt, de főleg a magyar influenza miatt. Idős szülővel lakom, és egy barátom influenzás lett, ő annyira rosszul van, hogy édesanyámra az veszélyes lenne, nem akarom hazavinni neki. A védőoltások pedig a hazai 4 (a korona nincs benne ebben) influenzavírus közül kombináltan is csak kettőre védenek.
2020. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Metionin ***** válasza:
76%
Nem. Nem vagyok beteg, nem tüsszögök, nem köhögök, szóval felesleges. Amikor régebben voltam influenzás akkor felvettem hogy ne fertőzzek meg másokat amíg elérek a-ból b-be de így minek? Maszkot annak kell elsősorban hordani aki beteg. Kezet mosok, nem fogdosom az arcomat és annyi.
2020. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

FFP3-at hordtam Pesten, metrózva, és ahol az irániak laktak, vásároltak.


Több atrocitás is ért, főleg vagány roma fiataloktól.

Kórházban úgyszint megalázták édesanyámat mert FFP3-at adtam rá egy szakrendelésen.


...

Legújabb tanulmány szerint a fertőzések nagyrésze NEM betegektől indul. Lappangó szakaszban. Kilélegzett aerosolokkal is.


Kínában megbüntetnek ha nem hordasz orvosi maszkot legalább. Boltba se mehetsz be. Ők nem hülyék.


Ugyanis az orvosi maszk a közösséget védi, nem az egyént. Ha mindenki hordja akkor véd a cseppfertőzéstől.

2020. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ilyen válaszok fognak születni. Ffp3 véd téged is amúgy. Olaszok is így álltak sajnos a témához..
2020. márc. 13. 14:26
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem. Egyetemista vagyok, ugye távoktatás van, nem járkálok sehova. Nem vakációként fogom fel, mint egyesek, inkább tanulok a vizsgáimra és szakdolgozatot írok.
2020. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
A jövő hét közepétől már mindenkin maszk meg kesztyű lesz.
2020. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8. Legyen így.
2020. márc. 13. 14:52
 10/21 anonim ***** válasza:
Holnap megyek bevásárolni - eddig nem én jártam - zárt helyre mint boltok, gyógyszertár, felveszem. Rajtam lesz. Amúgy orvosnál egyre több emberen látni.
2020. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!