Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mi vált be epehólyag...

Kinek mi vált be epehólyag hiánya miatti hasmenésre?

Figyelt kérdés
Még a diétás szakaszban vagyok a műtét után, pontosan betartom a diétát, mégis hasmenésem van. Görcsös hasi fájdalmaim is vannak. Nagyon elkeseredtem! Gondolni se merek arra, hogy valaha normális ételt egyek, még a diétát se bírom. Így viszont nem lehet élni, nem leszek képes dolgozni, szociális életet élni. Kell lennie valami megoldásnak! Sokat segítene, ha valaki, aki volt már ilyen helyzetben, tudna tanácsot adni, hogy legalább az életemet folytatni tudjam. Az ismerőseimnek, akik átestek ilyen műtéten, semmi problémája nincs, azt reméltem, én is ilyen szerencsés leszek. Nem tudom, hogyan folytassam így az életemet. A műtét muszáj volt, mert panaszt okozott az epekövem.
2020. márc. 14. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Engem 2017-ben műtöttek, és sajnos még mindig van sokszor hasmenésem. :( Nagyon szörnyű, szinte bármit eszem... Nekem azt mondta az orvosom, aki "ilyen" fajta, örökké megmarad, a szerencséseknek helyrejön. Én 4 órában dolgozom, mert van egyéb más betegségem, így könnyebb valamivel az életem, de így is sokat szenvedek vele. Utcán elkap, munkahelyen, bárhol. Viszont kolléganőmnek semmi baja, kiegyensúlyozott élete van azóta. Sajnos én sem tudok megoldást, csak azért írtam, hogy nekem ezt mondta az orvos, hogy nem tud mit tenni ő sem.
2020. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!