Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek van maszkotok?

Nektek van maszkotok?

Figyelt kérdés

Ti be tudtatok szerezni orvosi vagy bármilyen maszkot? Mert én nem..

Kézfertőtlenítőm és felületfertőtlenítőm van egy rakás,gumikesztyűm is,de maszkot már sehol sem találok.:(

Igaz egyetemista vagyok és nem kell mennem sehova, a gyakornokságomat is szünetelteti a cég ahol dolgozom, de akkor is, sétálni csak ki kell mennem nha. Fővárosban élek.

Szerintetek gond ha maszk nélkül megyek sétálni?

Azt hallottam bem ér amúgy sem semmit,de nem tudom mennyi az igazság..

21L



2020. márc. 15. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem és nem is lesz se kesztyű se maszk!!
2020. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, d nincs is rá szükségem.
2020. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Aki fertőzött, annak kell maszkot viselni, egészségest nem védi meg.
2020. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Olyan helyre menj sétálni, ahol nincsenek sokan és ne menj közel senkihez, akkor nem lesz baj.
2020. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Még nincs, de már régen rendeltünk párat (nem a sima sebésziből, az megelőzés szempontjából nem sokat ér), csak még nem szállították le (de nem mondták le a rendelést, szóval remélem, meg fog érkezni)
2020. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Nincs, de őszintén szólva nem is tudom, kik vásárolták fel a rengeteg maszkot, mert egy kezemen meg tudom számolni, hány maszkos embert láttam.

Ilyen-olyan kesztyűset láttam párat. Egy például konkrétan kesztyűben törölte meg az arcát/szemét, de gondolom, meg van győződve róla, hogy ő milyen faszán védekezik.

2020. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is alig látok 1-2 maszkos nénit a villamosom,nem értem miért nem lehet kapni. Bár állítólag tényleg csak a betegeket védi meg attól,hogy továbbadják.
2020. márc. 15. 09:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Van maszkom, mindig, mert ha beteg vagyok, akkor hordani szoktam őket beltérben (pl iroda, bolt)

Jelenleg teljesen felesleges hordani, pláne kürtéren.

Egyedül az egészségügyi dolgozóknak ill. alkalmanként a rendőröknek indokolt bármilyen maszkot viselni

2020. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja kérdeztem, már akkor hiánycikk volt. A kézfertőtlenítő szintén. Én kicsit megfáztam, de be kellett mennem a boltba mert egyedül élek és nincs aki ellásson. Jó lenne legalább ilyenkor felvenni vagy ha adnának, csakhogy a náthámmal se fertőzzem le az idős nénit.
2020. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is lesz,kesztyűm az van de már régen vettem autószereléshez.
2020. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!