Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha bezárják a bölcsödéket,...

Ha bezárják a bölcsödéket, óvodákat, esetleg a tömegszállásokat is, hova teszik a gyerekeket amíg dolgoznak, vagy hogy járnak be dolgozni az emberek akik különböző munkás/átmeneti/ családsegítős. Szállókon élnek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Pl nagyszülőkhöz, rábízzák az épp munkanélküli családtagra, vagy a szomszédokra, vagy ami a legtöbb kárt fogja okozni a cégeknek, kivesznek valamilyen szabit.
2020. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, már ha van kire rábízni, érdekes lesz az egyszer biztos!


Meg, ha egyáltalán fizetnek táppénzt, de mondjuk ha van egy takarítócég, vagy pl ismerek egy csomó szállón élő bkv ellenőrt is, ahova kell minden nap menni, szerintem inkább találni fognak mást helyettük, ha csak simán bezárnak mindent!


Vagy ha nincs kire bízni a gyereket, stb, akkor ez elég szopó lesz sokaknak..

2020. márc. 15. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebookon már láttam egy-két hirdetést, hogy pl. elsőéves óvodapedagógus hallgató felajánlotta hogy vállal gyermekmegőrzést. Meg kell tudakolni hogy az adott településen van-e ilyen lehetőség.

A szállókon élőkről nem tudok nyilatkozni.

Még én sem igazán tudom hova teszem a 2 évesem (a településünkről még nem láttam ilyen hirdetést) ha bajság lesz, jelenleg ugyanis részállásban dolgozom - amikor a férjem szabadnapos, akkor vállalok műszakot a kórházban mivel itt alapból nincs bölcsi. De elvileg válsághelyzetben kötelezhetnek hogy orrvérzésig dolgozzunk, mivel kevés az ápoló ugyebár. Erről eddig még nincs szó, de még most kezdenek "szivárogni" ezek a betegek és csak abban bízhatunk hogy ne ugrásszerűen nőjön meg a számuk. :(

2020. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, neked se könnyű akkor, de azért vigyázz, mert a kórházakba is lehet teljes vesztegzár,akkor se ki se be elvileg dolgozók sem. ismerősöm mondta hogy pl ma küldtek haza majdnem minden beteget egy Pesti kórház addiktológiájáról, csak akut ellátás lesz, rehabilitáció nem.


Gondolom más osztályokon is hasonlóra lehet számítani.

2020. márc. 15. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!