Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire vegyem komolyan ezt...

Mennyire vegyem komolyan ezt a koronavírust?

Figyelt kérdés

Ti mennyire mentek ki a házból, társaságba, stb?

Gimis vagyok, de most nem lesz suli. Mennyire mentek ki? Barántőkkel találkozni, boltba járni is veszélyes lenne? Mindenki rémisztget....


2020. márc. 15. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is gimis vagyok, engem a szüleim nem engednek barátnőkkel most sehová, de például boltba, meg ahova muszáj, oda elmehetek.
2020. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Most őszintén, szerinted viccből marad el a suli? Szerinted olyan jó buli a tanároknak az online oktatás?

Légyszi, gondolkodj már kicsit...

2020. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Dolgozni elmegyek és ennyi. Mindenki maradjon a seggén.
2020. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.Lehet hogy te nem betegszel meg,de haza vinni sem kell a betegséget .
2020. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a lényege, hogy ne mozduljatok ki otthonról, mert így el sem kapjatok es nem is adjatok tovabb egy tucat embernek a vírust
2020. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mosd a kezed, ne nyúlj az arcodhoz!

Nagyszüleidet, idősebb hozzátartozókat hanyagold amíg ez le nem cseng. Ha te el is kapod nem lesz tőle több bajod mint egy influenzától, viszont 60-70 év fölött már nagyon súlyos szövődményei vannak, és az esetek 80%-ában kórházi ellátásra szorulnak a betegek.


Sajnos ez egy ilyen buli. Ha hiszel istenben vagy a sorsban, akkor vedd úgy, hogy azért küldte, hogy fejlessze a bűntudatodat.

2020. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Döbbenetes betegszámok az orvosi kamara szerint:

[link]

2020. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És ha mindig fertőtlenítek kezet mosok stb? Mondjuk kajáldába se ülhetnék be? Az a típus vagyok aki már akkor megbolondul otthon ha hétvégre nincs program...:(

Oké, tudom, hogy nem viccből zárták be, de nagyon rossz, mert egy kicsi panelban élünk és a teraszunk is kicsi, udvar sincs, ahova kimenjek.

2020. márc. 15. 19:49
 9/14 anonim ***** válasza:
2020. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszoló vagyok. Én sem bírom az otthon ülést, de ezt most muszáj kibírni.
2020. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!