Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a véleményetek a koronaviru...

Mi a véleményetek a koronavirusról?

Figyelt kérdés

Féltek tőle? Szerintetek túlhypeolják?


Előre is köszi!



2020. márc. 15. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a koronavírustól félek hanem az emberi pániktól. Ha nem lesz jobb a helyzet 1 hét múlva attól fogok tartani,hogy fél kiló kenyérért ölni fogják egymást. Ha bemesz egy Tescoba, pennybe már most világvége hangulat van.
2020. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
A túlhypeolás a social mediának köszönhető nagyrészt. Félni nem feltétlen a vírustól hanem a végtelenül buta és fegyelmezetlen emberektől kell, akik miatt könnyen lezárásra kerülhet számos település.
2020. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 és #2 egyetértek veletek! Szerintem is inkább az emberektől kell felni, nem a vírustól.
2020. márc. 15. 20:50
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Bevallom: félek tőle! Egy hete nem voltam kinn a lakásból. És ha letelik a 14 nap, utána hogyan tovább?
2020. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!