Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire követed a megbetegedé...

Mennyire követed a megbetegedések számát?

Figyelt kérdés
Engem semennyire sem érdekel hogy most 30 vagy 3000 megbetegedés van. Úgy sem fogok másképp cselekedni mert már fel vagyok készülve.
2020. márc. 16. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Követem. Nekem nem mindegy hány fertőzöttet kell ápolnom és el tudjuk-e őket helyezni.
2020. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naponta többször; az egész világról. Nem azért, mert máshogy viselkednék, egyszerűen érdekel, és most mindenki erről beszél. A munkahelyemre min. 6 hétig nem kell visszamenni dolgozni, itthon dolgozom, de pihenésképp rá szoktam nézni az adatokra.
2020. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Semenyire. Sőt: lezártattam minden olyan netes oldalt, ami ilyen cirkuszról szól, addig, amíg vége nem lesz. El sem ér hozzám a pszichés mocsok.


Minden mást csinálok, és megvárom, amíg elvonul a vihar. Minek is hergeljem magam azon, amin nem tudok változtatni? Olvastad Bocaccio Dekameron-ját? Kövesd a jó példát. Nem is törődtek azzal, hogy hol tart a járvány vagy hogy hányan haltak meg. Mert ha azzal törődtek volna, hogy percenkétn hergelik magukat bármiféle hírrel, akkor szép lassan BELEŐRÜLTEK volna a félelembe.


Az embernek van egy önvédelme. Az egész vilégon NINCS akkora cikrusz, mint amit valakik csináltak belőle. Nos, én azokat a valakiket szeretném azonnal az első fára mind felakasztani, úgy, ahigy vannak. Bárkik is azok.


A betegség az egy dolog, de a világszerte dúló, esztelen, kontroll nélküli, felesleges és iszonyatos tömeghisztéria az embertelen és borzasztó. Úgy érzed, hogy nincs hova menekülj. És ez a POKOL. Itself.


Nos, ezért kell mással törődni és kizárni mindent, ami hergeli az embert. Letiltani a netes cuccot, kivágni a face-t, nem nézni a TV-t, nem hallgatni a rádiót. Ha te nem vagy beteg, akkor olvass otthon, menj sétálni a kertbe, a parkba, a városba, az utcára, a faluba, és ne törődj semmivel. Aki csak erről képes beszélni, másról nem, azzal szóba sem állj!


Három hét és a legdurvább járvány is eltűnik, mert EL KELL tűnnie. Aki mást mond, az még orvosként is hazudik.

Ennek az egésznek csak a lassítása a lényeg, a hatalmas tömeg és a kórházak-orvosok kapacitása miatt, nem pedig a katasztrofális nagysága.


Igen, én is félek, És bátran állíthatom, az egész kXrva világon én vagyok az, akinek a legnagyobb oka van a félelemre.

2020. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!