Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Apám bement az orvosunkhoz, hogy lázas vagyok meg köhögök, és hogy csinálnak e nekem korona vírus tesztet. Az orvos mondta hogy karanténba kell mennem, és hogy jönni fognak értem Pestről mentővel. az orvos már hívta az illetékeseket, és apát megfenyegette, hogy ha ellenállunk akkor hatósági eljárás lesz. Közben én is beszéltem az orvossal, hogy nem voltam lázas meg alig köhögök, inkább csak megfáztam (apa nagyon túlreagálta). Nekem nem válaszolt rá semmit, apa megadta a telefonszámomat és eljött. Azóta se hívtak/jöttek. Ilyenkor ti mit csinálnátok? Lehet hogy az orvos visszamondta a bejelentést?
2020. márc. 16. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj és ez pénteken történt
2020. márc. 16. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jönnek már. Van jobb dolguk is.


Pesten az összes ismerősnél aki érintett, házi karantént rendelt el a járványügy. Senkiért nem jött mentő, senkit nem teszteltek.


Pedig mi "frontvonalban" vagyunk, az első esetes ügyekben és helyszíneken. Nem csak randomra bemondott megfázás.

2020. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval csak azt viszik be, aki a pozitív esetekkel közvetlen kapcsolatban volt, illetve nagyon beteg és külföldön volt.


Még azokat se tesztelik aki külföldön volt, de csak kicsit beteg. Ilyenből 100at is tudnék mesélni...

2020. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!