Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nátha, láz, torokfájás,...

Nátha, láz, torokfájás, hátfájdalom, hodegrázás, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A hátam nagyon fáj, a torokfájás egyre rosszabb.


Mimdog beteg vagyok, úgy hpgy fel sem tűnik. Pedog 3 hete nem jártam sehol sem.


2020. márc. 16. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy koronavírus. Az is lehet, hogy nem.
2020. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem jártam sehol hetek óta, egyik családtagomnak gyerekek között dolgozik. Nála a legsúlyosabb, plusz hasmenés, de mindenki beteg.


Korona ki van zárva. Influnez aB vírust mutattak ki a gyerekeknél, ugye ma nem menetek, de múlt héten még igen. Tanárok ma is.

2020. márc. 16. 22:27
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, hulla vagyok.
2020. márc. 16. 22:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen vírus lehet ... holnap hívd fel az orvost.
2020. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dehogy hívom, évente rentegszer van ilyen, eddig mindig elzavart, meg szerinte lehet lázasan is dolgozni... Amúgy is itthon vagxok, meg most nagyon helyesen az iskola is bezárt, csak nem hoz hazantöbb ilyet. Egy hónapja is nagyon beteg voltam, de akkor durvább...


Meg egyébként nem voltam sehol, nem korona, nyugi.

2020. márc. 16. 22:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek teszed fel a kérdést? Mit mondjuk rá mi lehet?! Ha baktérium okozza antibiotikum kell, ha vírus okozza akkor semmi se kell.... Ezt csak orvos tudja megállaptani..
2020. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Halljátok, egyre rosszabbul vagyok... Fel kellni nem bírok és csak rosszabb lett... Pluszban elkezdődött nálam is a hasmenés...


Hát pont ez az, hogy rendelőbe, orvoshoz nem lehet menni nálunk, telefonálni kell...

2020. márc. 17. 03:49
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyre rosszabb, hányinger, láz, torokfájás, hidegrázás, a combom, meg a hátam nagyon fáj...


Nem használ a gyógyszer. Amúgy nem korona nxilván, viszont mint írtam, anyám iskolájában kimutattál múlt héten az Iinfluenza B vírusát. Valószínűleg ez lesz az, mert nagyon influenzás tünetek. Orvossal beszéltem telefonon, azt mondta senki ne menjen a rendelőbe miket vegyek és ha nem javul 3 nap múlva, hívjam újra....

2020. márc. 17. 16:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, kiderült, hogy mi a baj, ha "nyilván nem korona"?
2020. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor tedd azt amit mondott ...
2020. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!