Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronav szempontjábol az...

Koronav szempontjábol az ötvenéves fiatal?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Míg kínában tombolt, meg kissebb létszámban az eu-ban, akkor a halálozási korosztálynál a veszélyeztetett kor az 50évestől számított, az átlag meg talán 55év volt.

Itt valamiért 65nél húzták meg a határt, de az 50 éves és az 50 éves között is van különbség. Van aki betegesebb fajta, az olyanok veszélyeztetettebbek.

2020. márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én 48 vagyok, sz egy fokkal jobb. inzulinrezisztenciás, ugyhogy messze nem egészséges. ugyanakkor az immunrendszerem első osztályu. vagy legalábbis szeretném ezt hinni. mindenesetre nem szoktam elkapni az influenzát.
2020. márc. 17. 01:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes jobban vigyáznod, ha van maszkod (FFP3,) járj abban. Ha nincs akkor egy ideig ne menj ki nagyon.


Ugyanakkor jó a prognózis. Inkább az számít hogy általánosan mennyire üt ki egy betegség és pl a tüdőd/keringésed hogy viseli.

2020. márc. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!