Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fagyosnak érződő ujjaim égnek?

Fagyosnak érződő ujjaim égnek?

Figyelt kérdés

Normál esetben, ha télen bejössz kintről és meleg vízzel kezet mosol, akkor hirtelen a langyos víz is forrónak érződik.


Nekem pár hete kezdődött, hogy benti 20+ fokban is hirtelen fagyosnak érzem a kezem, s ha mondjuk a kellemesen langyos homlokomra rakom, akkor az összes ujjam, még a körmeim is égnek.


Ma ahogy kiültem az udvarra, már a nap sütésétől azonnal égni kezdtek az ujjaim, pedig alig süt, éppen csak világít a napocska.


Alapból van egy éppen lángoló vastagbélgyulladásom, nem tudom mennyire játszik közre. Ennyire gáz sosem volt.


Mitől lehet ez?



2020. márc. 17. 10:07
 1/1 A kérdező kommentje:
mármint a mechanizmusát értem, hogy ilyenkor mi történik, csak azt nem, hogy miért... főleg, hogy nincs is most olyan nagy hőmérséklet különbség. kb 5 percig szokott tartani.
2020. márc. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!