Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik orszagokbol hazatero...

Melyik orszagokbol hazatero magyarokat teszik hazi karantenba?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mindegyikből, nincs kivétel.
2020. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegnap óta az összesből.
2020. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyikből sem. Több ismerős jött haza síelésből Ausztriából, Olaszországból. Senki nem foglalkozott velük. Mentek dolgozni a munkahelyükre...
2020. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azert kerdeztem,, mert en meg Angliabol koltoztem haza. A repteren egyebkent az ellenorzesnel eloszor egy rendor kozelitett meg, annyit kerdeztek, voltam-e mas orszagban Anglian kivul az elmult 3 hetben. Majd ugyanezt a kerdest foltettek az utlevelellenorzesnel is, aztan tovabbengedtek. Viszont rengeteg embert ott tartottak, gondolom, olyan helyrol jottek. Oket ellattak enni-innivaloval. Nekem nincs karanten, de biztos, ami biztos, itthon maradok.
2020. márc. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!