Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehetett? Van okom...

Ez mi lehetett? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy a koronavírus-cirkusz miatt nem fordulok orvoshoz, nem azért, mert lusta vagyok. Erősen kétlem, hogy szívesen fogadna a hisztimmel most a háziorvos vagy a sürgősségi, szóval inkább várok.

Fél hat körül nagyon erős mellkasfájdalomra ébredtem, ami kisugárzott a vállaimba, a karjaimba, a gyomorszájamba, kicsit a nyakamba és az arcom egy részébe is, emellett rázott a hideg. Előfordult már ilyen enyhébb formában, de most annyira intenzív volt, hogy eléggé megijedtem. Apum szerint teljesen lesápadtam. Olyantól szeretnék segítséget kérni, aki egy kicsit ért ehhez, mi lehetett ez? Egész délelőtt tartott, a pulzusomat néztem, az viszont egész idő alatt normális volt. Anyai ágon szinte mindenki szívbeteg, de tavaly voltam kardiológiai vizsgálaton a vérnyomásom miatt, akkor nem mutattak ki semmi rendelleneset,így tényleg nem tudom, mire gondolhatnék. Most már jól vagyok, kicsit talán a lábamban érzem azt a szorító érzést, mint reggel a mellkasomban, de nem vészes. Érdemes lenne ekg-t csináltatni, vagy nem szükséges egyelőre? Köszönök előre is minden segítő választ!

16/L


2020. márc. 17. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Még a csapból is az folyik, hogy NE menj el a háziorvoshoz. Hívd fel, és mondd el a panaszaid.
2020. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem korona! A korona egy vírus, Neked nem vírusos betegségre utaló tüneteid vannak.
2020. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy koronavírusra gyanakodnék, semmi arra utaló tünetem nincs:D Úgy értettem, hogy az emiatt zajló cirkusz miatt inkább nem fordulok orvoshoz, az amúgy is türelmetlen és bunkó háziorvosom meg sem hallgatna jelenleg
2020. márc. 17. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak koronánál kell felhívni az orvost!

Elmondod a panaszaid, és ő el dönti, hogy el kell-e menned hozzá, vagy telefonon is tud segíteni.

2020. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen most, de nekem napokig tartott ez. Nekem a fájdalom a hátamba sugárzott a tarkómba illetve az állam alatt (tokánál) fájt az arcom. Ezenkivül gyomorszájfájdalom is volt napokig.

Furcsa....

2020. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!