Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 88-as pulzus? Miért ennyi?

88-as pulzus? Miért ennyi?

Figyelt kérdés
Rendszeresen mérem a pulzusom, átlagosan olyan 74-78 körül szokott lenni. Ma volt egy nagyon megerőltető edzésem, hosszú idő után, még délután, most este h mértem 88-as, lehet hozzá köze?

2020. márc. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá persze! Hiszen az erő kifejtés emeli a pulzust. Nekem minden este 88-92 a pulzusom. Fogalmam sincs mitől, az orvosok sem találják az okát.
2020. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg a fáradtság, kimerültség. Lehetnek ezek az okok?
2020. márc. 17. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez még nem olyan magas, hogy aggodalomra adjon okot, főleg, ha nem rendszeres. De amúgy igen, lehet az edzés miatt is akár, én arra gondolnék, hogy ugye az izmok ilyenkor regenerálódnak.
2020. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikor fáradt a test magasabb a pulzus. Sok edzéssel egy idő után az alap pulzusod akár alacsony is lehet de ezt te normálnak fogod érezni.
2020. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!