Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az idei év első 10 hetében kb.180 ezren fordultak orvoshoz influenzával?

Figyelt kérdés

Az influenza halálozási aránya olyan 0.1-0.4 körül van. Ez a legjobb esetben is 180 halottat jelent!


Elképesztő egyben rémisztő!


2020. márc. 18. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a Magyar egészségügy megint balf.szkodik. Lehetséges, hogy a jó része nem is influenza, hanem korona. De nem baj, amiről nem tudunk, az nem fáj. De igazad van, körülöttem is majdnem mindenki beteg lett, engem is beleértve. Tavaly ilyet nem tapasztaltam.
2020. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi meglepő. Minden év ezen szakaszán van influenzajárvány csak most a sok birka számára épp a koronán kívül nem létezik más betegség.
2020. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Lehetséges, hogy a jó része nem is influenza, hanem korona."


Szerintem ha megnézzük a tavalyi adatokat az is hasonló lesz.

2020. márc. 18. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Az mind koronavírusos volt valójában, csak a kormány el akarja tagadni.
2020. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze mind az :)


És akkor tavaly és azelőtt és azelőtt?


Amúgy megnéztem a tavalyi adatokat, az durvább. Első 10 hetében több mint 300 ezer volt az influenza szerű tüneteket produkálók száma...

2020. márc. 18. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Az influenza halálozási arányát én nem tudom miből számolják, az viszont tényszerűen biztos, hogy minden év első három hónapjában havonta kb 1,5-2 ezer (!) emberrel több hal meg, mint bármelyik másik hónapban. Akárhogyan is szépítjük, ez bizony az influenza szövődményei miatt van szinte bizonyosan, máris 2-3% a sima is.

[link]

2020. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!