Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az autoimmun pajzirigy gyullad...

Az autoimmun pajzirigy gyulladas miatt veszelyeztetettnek szamithatok?

Figyelt kérdés

Tulajdonkeppen kozel 10 eve diagnosztizaltak a dolgot, azota sem kellett ra gyogyszert szednem, jok az ertekeim. Panaszokat abszolut nem okoz, legalabbis feltuno tunetet. A menzeszem nem volt pontos soha, plusz egy par eve panikbeteg lettem, amit ennek a szamlajara irok. Mas panaszom nincs. Beteg nem szoktam lenni, ha megis megfazok, viszonylag enyhe lefolyasu es par nap alatt atesek rajta. Ugy igazan lazas evek ota nem voltam. Mivel ez kronikus betegseg, a koronavirus miatt nekem jobban kell magamra figyelnem?

22/L


2020. márc. 18. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg igen.

Gyakorlatilag a 10 éve diagnosztikált betegséged a fentiek alapján nem lehet eldönteni, hogy mennyit javult. Pajzsmirigy gyulladásom évekkel ezelőtt nekem is volt -akkor kaptam rá gyógyszert-, ma már semmi gondom vele.

2020. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapsz szteroidot rá? Ha igen,akkor gyengíti az immunrendszeredet,ha nem akkor pedig nem kell aggódni.

Én immunhiányos vagyok eleve

2020. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, semmit nem kaptam ra soha. Szteroidot sem, vitamint sem szedek. Igazabol kimondottan a pajzsmirigyemre semmit. Elmeletileg jok az ertekeim a vervetel alapjan, igy nem indokolt a gyogyszer ra.
2020. márc. 20. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tartozol a veszélyeztetettek közé egyáltalán. Nem kell ez miatt aggódnod.
2020. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!