Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a vesém, enyhe lázam van...

Fáj a vesém, enyhe lázam van és néha hányok, így elzavarhatnak? Vagy ez sürgős? Hívjam az orvost?

Figyelt kérdés

Vizeletem teljesen víz színű és nagyon rosszul vagyok, leírhatatlan. Rosszabbul látok és a hátam nagyon fáj. De menni tudok, be tudnék menni magam is a kórházba.


Nem kamu a kérdés. Kérlek normálisan!


2020. márc. 18. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én min. a háziorvost felhívnám, hogy mit javasol.
2020. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem koronavírus, tehát várhat.
2020. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt akut pyelonephritis felmerül, ezzel be kell menni.
2020. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost. Nehogy elindulj, amíg nem beszéltél vele.
2020. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A #2 pedig hülyeségeket ír. Koronával jelenleg már otthon kell maradni, kivéve akkor, ha olyan súlyos állapotba kerül miatta az illető, hogy kórházi ellátás kell. Amúgy ha csak láz és köhögés van, akkor otthon maradás, pihi, folyadék.
2020. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Háziorvos nem veszi fel... De amúgy sem mehet oda beteg, ki van írva.


Amúgy ilyen tompa a vesémnél a fájdalom, nem elviselhetetlen. Egy hasmenés miatt hasgörcs sokkal rosszabb, volt, hogy el is ájultam miatta. Inkább úgy összességében vagyok rosszul. Meg a hányás, meg fejfájás...

2020. márc. 18. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenképp meg kell nézetni, komolyan mondom, mert ha tényleg vesemedence gyulladás, az könnyen romolhat és tartós funkciócsökkenés is visszamaradhat utána, ha kezeletlenül marad.
2020. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel a sürgősségit, és kérdezd meg őket.
2020. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!