Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt a maszkot is vegyem fel?

Ezt a maszkot is vegyem fel?

Figyelt kérdés

Van itthon orvosi maszkom, és ha muszáj elmennem vásárolni, felvehetem? Vagy tényleg egyáltalán semmit sem ér? Nem ffp3,hanem csak sima orvosi.

Amúgy csak itthon vagyok home officeban és egyetemi távoktatásban, de vásárolni muszáj menni.


2020. márc. 18. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
De ér. Például abban az esetben, ha beteg vagy de lappang benned. Már akkor is ér valamit, mert másokat nem fertőzől meg. Ezért nagy butaság amikor azt mondják, hogy nem kell maszkot hordani. Mindenkinek kéne, mert nem tudhatod kiben lappang.
2020. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Felveheted, amúgy értelme van, mert attól is megvéd, hogy az arcodhoz nyúlj, vagy piszkáld az orrod, vannak az emberekben ilyen berögzült automatizmusok, ezeket ki lehet védeni, vagy ha köhögsz hirtelen, ilyesmi...
2020. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Meg azt mondja Cecilia drága, hogy az egészséges embereknek nem kell maszk.


Cecilia is nagyon jól tudja, hogy 14 nap lappangás is lehet, tehát Te addig egészségesnek érzed magad, mész vásárolni, meg mindenhová és szétfertőzől mindenkit. De ha maszk lenne rajtad, akkor nem.


Szóval tessék maszkot hordani.

2020. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

És a halottnak sem kell.

Az úgy van, hogy az én maszkom téged véd, a te maszkod meg engem.

2020. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Pontosan! Frappàns igazsàg!
2020. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Cecélia elmegy a k. anyjába a fideszes hazugságaival.


Teljesen agybeteg idióták ezek sajnos.


Azért terjesztették el ezt, hogy ne pánikoljanak maszk nélkül az emberek. Holott kötelezővé kéne tenni.

2020. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!