Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek honna tudjam,...

Szerintetek honna tudjam, hogy koronavírus volt, vagy sem?

Figyelt kérdés

Február közepén voltam nagyon beteg, durva hasmenés, magas 39 fok feletti láz, torokfájás, gyengeség, hidegrázás, száraz köhögés majdnem elájultam az utcán, kegyetlen volt... Influenzának gondoltam, de ki tudja, nem járzam ilyen helyen, de anyám tanár, őnis beteg volt, valószínűleg valamelyik gyerektől.


Most is betegek vagyunk, de most ugyanez kb., de orrfolyás, hurutos köhögés és nincs olyan fokú rosszullét közel sem és magas láz sem... De szerencsére így is itthon vagyok, háziorvoshoz nem mehetsz, úgyhogy mindegy...


Nem pánikolok, meg nincs sok esély rá, de ezrek lehettek, lehetnek betegek, csak nem tesztelik.


2020. márc. 18. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Èdesanyád szokott kezet mosni?
2020. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, ha rászólok akkor meg ordít, besértődik és balhézik.... Wc után se. Meg ha ritkán kezet is mos, akkor is max. 5 mp neki. De csak ha hazajönne, legalább akkor. Szerinte a kézfertőtlenítő is hülyeség, meg ő akármilyen betegen is bemegy, nem zavarja.
2020. márc. 18. 22:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából őrjöng, megbosszulja, megzabarodik, ha ki mered ejteni, hogy már megint beteg vagyok. Fuul rekedt, fosik, 39 fokos láza van, de nem vagyok beteg, az én iskolámban senki sem beteg soha, kezet sem kell mosni.... Wc után sem legyen szarszagú.


Undorító egy nő, őrjöng és ha te is elkapod meg bánt. De szerencsére a többi tanár nem ilyen idióta, csak ő.


Észre se venné, ha nem lenne beteg. Nem kell ide kornavírus.

2020. márc. 19. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelensd a mubjahelyén milyen igénytelen.

Ilyen ember emberek közé se való bem, hogy gyerekek közé...


A koronavirus tünetei fokozatosan alakulnak ki.

Rossz közérzet

Fejfájás

Étvágytalanság

Száraz kaparó köhögés

Láz

Légszomj

Tüdőgyulladás


Hívd fel a házi orvisod, részletesen mondj el minden tünetet. Emlísd meg neki édesanyád higéniai szokásait is.

2020. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!