Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Falun az utcán egyedül sétálva...

Falun az utcán egyedül sétálva, a kihalt utcákon nagy eséllyel elkapható a koronavírus?

Figyelt kérdés
Kell a mozgás és a friss levegő, az udvar pedig túl kicsi. 😑

2020. márc. 19. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha tök egyedül vagy, akkor sok bajod nem lehet. Én is gondolkodtam rajta, hogy ebben a jó időben sétálhatnék kicsit a hegyoldalban, pár száz méterre van csak az erdő és alig jár ember errefelé, de nem tudok, mert annyira fáj a lábkörmöm, hogy nem tudok járni, orvoshoz meg most ezzel hiába mennék.:(
2020. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Kb. annyira, mintha egy B-30-ss téglát várnál a fejedre. Na és ha elkapod? Két hétig fekszel, meggyógyulsz és ennyi. A kontaktodat is karanténozzák, aki pedig meghal, azt eltemetik. (De az valójában nagyon kicsi százalék, csak erről mélyen k_ussol a média.)
2020. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem kapható el így. Ez nem kullancs, hogy mész az utcán és amikor odaérsz mellé akkor rád ugrik, vagy rajta van valamilyen tárgyon, és hozzáérve rád mászik. Nem tanyázik a járdalapon, hogy ha rálépsz akkor stip-stop beteg vagy.
2020. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Jezusom, nem. Es addig tedd, amig lehet. Ha nem lehet kijarni, az sajnos nem tehet kulonbseget, hogy te kijarhatsz, ok nem. Ha a falusi utcan ket meteren belul radkohog valaki, aki hordozza, ugy igen. Meg ha olyan targyakat fogsz meg, amiket masok is, es meg nem mosott kezzel szadat, orrod, szemed erinted.
2020. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Kicsi a kert?

Egyem meg a husod...

40 nm en elunk ketten.

Meg erkely sincs.

Na ez gaz :D

2020. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én is eljárok futni a normafához, most az hogy néha elszalad mellettem egy ember nem hiszem hogy elkapom. Ha mégis akkor ez van, előbb utóbb mindenkin át megy, a cél az hogy ne egyszerre mindenkin.
2020. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Senki nem tudja pontosan megmondani, hogy a ragályfogó "tárgyak" között szerepel-e a porszemcse, koromszemcse, vagy aránk szórt chem-trail.Én azt javasolnám, hogy ha naponta a videóban javasolt módon fertőtlenítjük az orrüreget, akkor nem kell tartani attól, hogy a tüdőbe is eljut. Tudományos felmérések szerint az orrüregekben felhalmozódott kórokozók kb. 20%-a jut el a tüdőig. Ezért kell rendszeresen fertőtleníteni.

https://www.youtube.com/watch?v=yHObhJjd0uE

2020. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

"A vírusok a légszennyező anyagokkal is közlekednek

2020.03.19. 12:23 Levegő Munkacsoport

Néhány nappal ezelőtt arról adott ki közleményt három szakmai civil szervezet, hogy a szennyezett levegő súlyosbítja a koronavírus hatását. Most arra hívjuk fel a figyelmet, hogy a vírusok megtapadnak a fűtésből, közlekedésből és egyéb forrásokból származó apró légszennyező részecskék (PM) felületén és így a fertőzésveszély is megnövekszik."

Ezt olvastam ma. Ezek szerint a levegőben is terjedhet!

2020. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Most olyan tanácsot adok, mely témakörben érdemes utána nézni a világhálón, mert a kulcsát jelenti az egészség megtartásának. Leírom még egyszer a válaszomat, amit már egyszer töröltek egy GYK oldalon!!! Jól jegyezd meg, mert rövidesen törölni fogják! A koronavírussal egy olyan felfokozott állapotot akarnak létrehozni az egész világon, melyből a háttérhatalom profitál. Nézd végig a médiákat, és nem találsz olyan tanácsokat, mely az egészséged megtartását, az immunrendszered erősítését szolgálja. Pedig ez a kulcskérdés az egészség megőrzése érdekében! Azokat az információkat törlik, ami a koronavírus elleni védekezésben igazi prevenció lenne. A Hatoscsatornán a Tabuk,Titkok,Tények műsorában egy biofizikussal ( aki egész életét az immunrendszer kutatásával töltötte), volt beszélgetés arról, hogy miként védekezhet egy átlagember a koronavírus ellen. Nekem megvan a beszélgetés felvétele. Szinte borítékolni tudtam volna, hogy ez nem kerül fel a YouTube-ra, mert a gyógyszeripar érdekeit sérti. Rafinált módon intézték el. Ha valaki beüti ezt (2020.03.17.Téma: KORONAVÍRUS Műsorvezető: Egely György Vendég: Dr. Grandics Péter, kutató,...)akkor elsőnek ugrik be a „frissvideok.hu ”oldalon, …ahol a videót eltávolították felirat jelenik meg. Ígérték a beszélgetés folytatását a konkrét tanácsokkal, de ezek után nem vagyok benne biztos, hogy az adásba megy. (A felvétel sorozatra van beállítva, így később ezt megtudom.) Nem példátlan ez az eset, mert így volt ez, amikor a D vitamin fontosságáról volt beszélgetés a „vitaminpápával”, aki csak egy orvosi hetilapban megjelent ( [link] cikkre hívta fel a figyelmet. A cikkben leírtak aktualitását jelzi, hogy megfelelő vitamin ellátottság esetén az influenza 90%-al csökken! Nehogy az átlag polgár maga védekezzen a betegségek ellen, csökkentve a gyógyszeripar profitját! Jelenleg is minden olyan információt (elsősorban videót) eltávolítanak, mely a koronavírus elleni védekezéshez ad tanácsot. Írott tanácsok vannak, mert tudományos oldalakat és tudósok kijelentéseit rizikós lenne eltávolítani (őket legfeljebb az előléptetési listán hátrább sorolják). Egy ilyen használható tanács: [link]

Ez más országban is így működik. Halálosan megfenyegették a francia Raoult professzort, ha továbbra is gyógyítja a koronavírusos betegeket az ellenszerrel (egy malária elleni olcsó gyógyszer). Így a Google nem ad ki semmit, csak az eredeti nyelv alapján: Menacer de mort sur le professeur Raoult. Ugye ez véletlen? Vegyük észre, hogy a világon a legtöbb kormány a háttérhatalom hálójában vergődik, akik óriási pénzt akarnak kaszálni a koronavírus utáni időkben a világ beoltásával!

Az ilyen "leértékelt " válaszok miatt törölték egyszer a hozzászólásomat. Ez a vélemény vajon meddig lesz itt olvasható?

2020. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

2 naponta járok boltba és sportolni (futni, biciklizni) már 1 hónapja is így csináltam, eddig nem kaptam el.

Boltba maszk van rajtam, be és ki jövet kézfertőtlenítő, ennyit tehetek.

Otthon szellőztetek minden nap. :)

2020. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!