Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor ki terjesztette el...

Most akkor ki terjesztette el a korona virust valójában?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Vuhan városából indult ki,de ez most 1 személyhez köthető vagy véletlen volt?
2020. márc. 19. 18:57
 1/6 MikeS13 ***** válasza:
31%

Alapvetően két koncepció van. Az egyik szerint a kínaiak denevért zabálnak (ez igaz is) és attól kapták el.

A másik szerint szándékos volt, hogy átrendezzék a világ pénzügyi helyzetét a részvények olcsón való gyors felvásárlásával.

Legalábbis én ezeket hallottam.

2020. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem denevér volt, hanem tobzoska.
2020. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vuhani halpiacon élő állatokat, árulnak és esznek. A denevér a fő hordozó, átadja más állatoknak, lásd.pl tobzoska, az emberek megették, elkapták a vírust, szétterjedt a világban, rengetegen belehalnak. Egy tekjesen új vírus,ami az evolúció során alakult ki.Egyébként az ebolát is a denevérek hordozzák, az is vírus,átadták a majmoknak, amiket előszeretettel esznek az afrikaiak.
2020. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!