Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kereskedelemben dolgozok az...

Kereskedelemben dolgozok az átlagnál jobban ki vannak téve a korona vírusnak?

Figyelt kérdés

Egy nagy multinál dolgozok mint eladó,"jobb" munka napokon több mint kétezer vásárlónk is van.


Alapvetően nem vagyok egy pánikolós típús,de ha beszél hozzám a vevő, legalább 1 méter távolságra állok tőle.

Gumikesztyűt szájmaszkot viselek szinte mindig mostanában.



2020. márc. 20. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel emberekkel foglalkozol igen. Szájmaszk akkor véd, ha az komolyabb és nem csak sebészeti. A kesztyűt folyamatosan cserélni kell és nem szabad senkihez közel menni.
2020. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nagyobb veszélynek vannak kitéve, mint egy irodai dolgozó, vagy egy erdész.
2020. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kesztyűt folyamatosan cseréljük 1-2 óránként.A szájmaszk,hogy mennyire véd nem tudom megállapítani.


Viszont meglepődnétek,de engem nagyon bosszant,hogy sok szülő mióta nincs óvoda, suli behordja a gyerekeit a boltba,lassan olyanok vagyunk mint egy gyerek megőrző.

2020. márc. 20. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is boltban dolgozom, a drága cég semmilyen védő eszközt, és fertőtlenítőt nem ad. Hálisten a forgalmunk vissza esett, de rettegek hogy haza hozok valamit. Nagymamám velünk él és nagyon féltem. Egy hete szobafogságban van, csak az udvarra engedjük. Varrt maszkot nekünk a boltba meg szereztünk fertőtlenítőt és kesztyűt de rettegek hogy így is haza hozom. Kitartást neked és jó egészséget!
2020. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,viszont kívánom én is.

Valahogy ezen is túl leszünk majd.

Mindenki vigyázzon magára.

2020. márc. 20. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy picit gondolj te is bele.


Cseppfertőzéssel terjedő vírussal állunk szemben.


Bármilyen levegőben terjedő vírussal szemben FELÉRE csökkenti a fertőzést a maszk, és az eldobható gumikesztyű...


Nem pénztárban dolgozol, szuper.

Tartds a távolságot, MINDENT kesztyűben mozgass.


Ez után a vásárlókon múlik, akiknek már kesztyű sem jutott.

2020. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!