Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véraláfutásos láb ütés nélkül?

Véraláfutásos láb ütés nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hete több véraláfutás jelent meg a bal lábamon. Először kis zöld halvány folt volt utána mintha terjedni kezdett volna és teljesen lila lett. Azóta pedig újra megjelent pár zöld folt persze ütés nélkül. Korábban nem volt gondom ilyennel, most mi véltozhatott? Mintha bizseregne is már a bal lábam, amúgy csak a balon vannak jobbon semmi. Néha szoktam nézegetni, akkor ugye semmi változás de később rápillantok és van 2 db folt ott a semmiből. Lehetségees, hogy ennyire vékony a bőröm ott vagy valami belső gond lehet? Ma kezdett úgymond fájdogálni meg bizseregni, korábban nem volt erre példa csak a foltokra. Az a nagyobb lila folt pedig mintha múlni sem akarna, csak nagyobb lenne. Mit gondoltok mitől lehet ez nekem? Googleon rákerestem de sok mindent ír és így nem tudom eldönteni melyik illene rá. (nem a legjobb döntés tudom) De ugye most házirovoshoz eljutni...Csak nem lesz ebből nagyobb probléma. 22l.



2020. márc. 20. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen bevérzéses pöttyeim voltak, a legekső tünetei a limfómámnak, trombocita meg ldh- szintet a véredben érdemes lehet megnézetni
2020. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet, pl leukémia, véralvadási zavar, viszér vagy csak alvajáró vagy és beütöd

Irány az orvos!

2020. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha az olyan könnyű lenne most, csak előjegyzéssel lehet az is ki tudja mikorra. :(
2020. márc. 20. 20:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen elmegyek orvoshoz csak addig is jó lenne tudni pl.miől lehet, amúgy bal hónaljamban kalakult egy fájsdalommentes csómó, góc, dudor nem tudom hogy köze van hozzá de ide is leírom, hátha többert mond, korábban voltak ilyenek de az lehet szőrtüszőgyuszi de most hogy ez is a bal oldalt van aggasztó...
2020. márc. 20. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Mielott a legsulyosabbra gondolsz, bar lehetoseg szerint kell orvos, azert elmondom. 47 vagyok, no, es 21 evesen meg a halaltol feltem, ki is vizsgaltattam magam. Azota is idonkent remuletes beverzesek jelennek meg, es meg verszegeny se vagyok. Nekem stressz, kimerultseg, hirtelen C-vitamin hiany tunik magyarazatnak.

A leukemia beverzesek mellett kronikus faradtsaggal, hanyingerrel jelentkezne.

2020. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszont haziorvos, laborbeutalo minimum kell. A csomo persze gyanus, viszont mar ez is megvolt nekem, mikor harom dolog veletlen egyuttallasa meg az orvosom is megijesztette.
2020. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát a fáradság meg van néha hányingerem is van mensitől független is.
2020. márc. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!