Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti nem gondoljátok, hogy...

Ti nem gondoljátok, hogy valamilyen módon a nyugdíjasokat be kellene parancsolni az otthonaikba!? Értem én, valamelyikük elmegy bevásárolni, de itt-ott megállnak beszélgetnek, jönnek-mennek, de ennek nem lesz jó vége.

Figyelt kérdés
Nálunk pl. le van zárva a játszótér, érthető, mivel a fertőtlenítése nem megoldott, DE a játszótér melletti 3 pad délután tömve van nyugdíjasokkal. Kérdem én annak a fertőtlenítése tán megoldott???
2020. márc. 21. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem a nyugdíjasok terjesztik a járványt!

Az idősek "mindössze" belehalnak abba, amit a felelőtlen fiatalok hurcolásznak mindenhová mint vírushordozók.

Pont ezért zárták le a játszótereket meg az iskolákat, óvodákat, hogy ne tudják terjeszteni.

Az időseknek meg hiába magyaráz az ember, ha sokan nem értik.

(Mondjuk elég sok az értetlenkedő hülye a fiatalok között is.)

2020. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem, mert joguk van az utcára lépni, és beszélgetni is.

Valójában nem őket félted, csak valakiket hibáztatni kell a megszorító intézkedések miatt, nem?

2020. márc. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos az embereknek joguk van hülyének lenni. Sokan élnek is vele. Ha otthon maradsz, akkor neked személy szerint nem gond, ha ő az utcán bandázik, majd két hét múlva meghal.
2020. márc. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Mindenkit kérek, hogy agresszívan szóljon oda nekik, vonja őket felelősségre!


Nem azért kockáztatjuk az állásokat, cégeket hogy korzózzanak.


...

Illetve jó lenne már nagyobb hadműveleti jelenlét. Több fegyveres rendőr és gépkarabélyos katona kell, abból talán értenének végre... nem fogják fel, hogy háborús helyzet van, csak épp nem tudjuk ki az ellenség.


[link]

2020. márc. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eszednel vagy utolso?! Mi az, hogy agresszivan szolj nekik?! Jo, hogy meg nem lincseled oket, csak mert meg lelegeznek! Amugy ha az en szuleimnek szolnal be mert lenernek ulni egy padra a Napon, nem hiszem, hogy lenne meg mivel megragnod a kajadat! Szoval, nyugodj le, es higgadtan viselkedj!!!
2020. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak az a gond, hogy vannak, akik együtt élnek felnőtt gyerekeikkel.

Ha majd kijárási tilalom lesz, akkor majd nem fognak a padon ülni. Majd a postán vagy az orvosi rendelőben.

2020. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Nem vagyok higgadt, mert én betartom a szabályokat és otthonmaradt idősekről gondoskodom. Még az is lehet 140 ezerrel kevesebb lesz a fizetésem hamarosan, a korlátozások és a cégünk miatt.


Úgyhogy keményen fel fogom kérdezni a napozgato nyuggereket, akik kapják a pénzt az államtól, hogy mégis mi a pék f...át csinálnak, mikor értük tesszük a korlátozásokat?


[link]


Nézzétek meg ezt a videót milyen reakcióik vannak. Botrányos sajnos. Társadalmilag leszerepeltek ezek az idős emberek.

2020. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeség az, hogy nem terjesztik? Minden fertőzött terjeszti. És amíg ők biztosan kapják a nyugdíjukat továbbra is, mi nem kapunk majd fizetést, mert bedöntötték a gazdaságot az eszetlen korlátozással, ahelyett, hogy a célcsoportot korlátozták volna.
2020. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!