Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két kézfejem pirosos, elocom...

Két kézfejem pirosos, elocom kenőcs nehezen hat?

Figyelt kérdés
Több hete kenem kisebb-nagyobb megszakításokkal, de ha abbahagyom, vagy újra kiújul és nem múlik el, vagy lehetséges, hogy idő előtt hagyom abba? Eléggé idegesítő, mert olyan mintha ekcémás lenne, de nem terjed tovább és nem fertőző. Most 3x kenem be egy nap és folyamatosan használom, de már mellékhatásra gyanakszom, mert tapasztalom, hogy könnyezik a szemem néha. De már rendeltem ezüst kolloidot és lehet rákenem azt inkább. Ilyen allergiás szerű bőrpirosodás amúgy. Orvost passzolom most, így alternatív gyógymódot akarok alkalmazni.

2020. márc. 21. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
És a meleg víz nagyon fáj, ha ráengedem arra a bőrrészre. Így langyos vízbe mosok kezet, ja meg mintha égetne és viszketne néha. Mondjuk kesztyűbe járok már az utcán, így legalább nem látni, de akkor is.
2020. márc. 21. 21:52
 2/3 anonim válasza:
Nem nekem, hanem a férjemnek van hasonló problémája azzal a különbséggel, hogy neki a testén is vannak ilyen foltok. Februárban vettem neki két terméket a Rosacearttól, nappalra kendermagolajos kézkrémet, éjszakára Peluskrémet használ. Mondjuk a peluskrémet nappalra is használja időnként a ruha alatt, mert nem látszik. Nagyon jó, hatását tekintve veri a Sudocremet!
2020. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek majd :)

Azóta az Ftorocort kenőcsöt alkalmazom és egyenlőre hatásos. Ekcémára és allergiás bőrgyulladásra is jó krém.

2020. ápr. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!