Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barátnőm miért nem alszik...

Barátnőm miért nem alszik éjszaka? Tegnap egész éjszaka fel volt és ma is fel lesz azt mondta mert nem álmos

Figyelt kérdés
Előtte sem aludt már jól mindig felebredt nehezen aludt el. De éjszaka nem aludt semmit és ma sem fog. Azt mondja nem álmos de miért nem? 23 éves
2020. márc. 21. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Egyszerűen nehezen alszok el, este (vagyis ma reggel) alig tudtam elaludni, de ma (vagyis holnap reggel) se hiszem hogy hamar elaludnék. Egyszerűen nem megy. Ha lefekszem és próbálkozok akkor csak kb órákig unatkozok csukott szemmel, de nem tudok aludni. Ha 2 napig nem alszok egyáltalán semmit, akkor a harmadik nap se alszok többet mint alapból. Egészen kicsi korom óta alvás zavarom van, próbáltam már nyugtató teát, ilyen agykontrolos mp3 alvás segítő cuccot, altató zenét, ilyen béta hullámos cuccot, számolni, ilyen levegő vételes cuccot meg mindent ami baromságot csak találni lehet a neten, de semmi. Pár hónapig volt csak nyugodt éjszakám, de már az se opció.
2020. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ma is fent lesz. Valószínűleg eldől majd pár órával éjfél után.


Az ember általában akkor nem tud aludni, amikor szorong, vagy amikor túlette magát. Nekem is voltak olyan periódusok az életemben, amikor egyszerűen nem jött álom a szememre, és máig sem tudom, miért.


De két egymást követő nap az sok, még a fiatal szervezet is nehezen bírja.

2020. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Telefonfüggő. Ha még ráküld 1-2 energiaitalt, akkor borítékolható egy korai infarktus.
2020. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez most kezdődött, vagy eddig is alig aludt?
2020. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, hogy éjszaka nem aludt, de nappal aludt-e?
2020. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a vírus miatt nem dolgozik, és ezért kevésbé fáradt
2020. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő keveset telefonozik inkább olvas vagy takarít. 1 hete nem dolgozik lehet azert nem tud aludni? Igen most kezdődött ez. Nappal sem aludt
2020. márc. 21. 23:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem most ebben az ostromallapotban barmi elofordul. Csak muszaj nyugodtnak maradni, jozan eszt, napi rutint tartani.
2020. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam, hogy a hirtelen pihenő miatt. Gondolom első nap jól kialudta magát, s mivel nincs munka, így szinte alig van mit kipihenni. Max sajna a stresszt, ami mindenkit húz sajna mostanság. Az is lehet amiatt sem alszik, tudat alatt is előfordulhat. Magamból indultam ki...
2020. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!