Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek létezhet az, hogy...

Szerintetek létezhet az, hogy én már december végén, január elején átestem a koronavírus fertőzésen?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasom a tüneteket, egyre gyanúsabb.

Valaki más nem tapasztalta ezt?


2020. márc. 22. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon nem valoszinu, ha mar decemberben itt lett volna a virus most tobb szaz halottunk kene legyen. Azert azt eszrevettek volna h ilyen sokan halnak tudogyusziba...
2020. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hacsak nem találkoztál akkortájt Kínából érkezővel, akkor szinte kizárt.
2020. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
49%
Nem létezhet.
2020. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Simán létezhet.
2020. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bárki találkozhatott Kínából érkezővel (Budapesten, de vidéken is.)
2020. márc. 23. 07:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt nem úgy kell érteni, hogy elmentél mellette az utcán, hanem pl. hogy beszélgettél vele, huzamosabb ideig mellette ültél stb. Persze, így is lehet, hogy nem tudsz róla, hogy álldogált melletted valaki a 7-es buszon, aki akkor jött vissza Kínából, és már fertőzött volt, de ennek azért elég kicsi az esélye. Persze, teljesen nem zárható ki.
2020. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyanúm nekem is megvan.bar én január közepére teszem
2020. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért mertem leírni a kérdést, mert egy celeb is ezt nyilatkozta valahol.
2020. márc. 25. 07:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Én decemberben voltam olyan beteg mint még soha. Én is erre gondoltam, hogy korona volt, de mindenki hülyének néz. Pedig minden tünet stimmel, a gyerek alig kapta el kicsi láz kicsi köhögés, a férjemnek semmi baja nem lett, én meg 3 hétig fulladva a köhögtem, nem ment le a lázam, stb.
2020. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem elviselhetetlen, hosszú idejig tartó torokfájás is társult hozzá. Napokig nem ettem nem ittam. Csak levest tudtam enni. Persze orvosnál voltam. Kaptam antibiotikumokat. Mondanom sem kell hogy semmi sem használt. Kb 3 hétig fájt kegyetlenül a torkom de úgy hogy felért egy szülési fájdalommal. És egy kezemen meg tudom számolni hanyszor éreztem hogy kapar pedig túl fiatal sem vagyok mar.
2020. márc. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!