Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig fog eltarta...

Szerintetek meddig fog eltartani a COVID-19 (koronavirus)?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy mit tippeltek a mai naptól mennyi idő mire kicsiny hazánkban lecseng? (min-max) Mert Kínában kommunizmus miatt valószínűleg már előbb jelen volt és több halálos áldozata volt, + ott az egészségügy fejlettebb is. Azért kérdezem mert barátnőm akivel fél éve vagyunk együtt és most ezért nem találkozhatunk... (szülei miatt...)

#vírus #idő #korona #koronavírus #Covid-19 #viruskorona #virus korona #19-covid
2020. márc. 22. 11:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
5-6 hónap.
2020. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem maximum 2 hónap, mint Kínában. De ezt senki sem tudja biztosan.
2020. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha tudnám, valószínűleg én kutatnám az ellenszerét. De mivel nem tudom, valótlan történeteket meg ilyenkor erősen illetlen dolog terjeszteni.


De nézzük a tényeket. Kínában 4 hónap volt. Elején rosszul, majd komolyan kezelték. Komolyabban, mint itt. Ha csak a magyarokat nézzük és mindneki, ismétlem mindenki betartja a "ne bulizzál" elvet, akkor itt hamarabb el lehet az érni, amit odakint. Előnyünk, hogy állítólag kevésbé bírja a meleget és a napfénytes lassan itt a nyár.


Ha a beutazók komolyan vennék a 2 hetes önkéntes karantént, nem is lenne új eset. Dehát nekik aztán merje bárki megmondani, mit tehetnek! Hajjaj! Hofi forog a sírjában, milyen idióták vannak itt.


Aki kiposztolja, hogy Olaszországba síelt, majd bemegy a suliba és még dicsekszik is, hogy a felső 3000ben van anyagilag, mert neki a síelés az alap, más meg örül, hogy hónap parizeles zsömlébe tud rakni fél szelet uborkát.... Node a jómódút nem érdekli a többi ember, ő bemegy a suliba és amikor a te gyereked meséli ezt, akkor felhívod az osztályfőnököt, hogy az ügyben azonnal beszélni akarsz az igazgatóval... A végén peresze az lesz a genny, aki megkérte, hogy maradjon otthon.


Ha az ilyenek nem lennének, még gyorsabban meg lehetne akadályozni a terjedést. De ilyen emberek a magyaroknál mindig lesznek.


Remélem, és csak remélem, hogy egy 3 hét múlva már nem lesz új regisztrált eset. Ha az intézkedést be tudják tartani, hogy nem járnak közösségbe az emberek, ez megoldható.

2020. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Kína december elején fertőződött és most kezdenek eltűnni az új fertőződések az első szakaszból. Ez 3.5 hónap, nem 2. A vírus azóta mutálódott. Visszafertőződhetnek.
2020. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Addig fog tartani, amig ki nem talaljak az ellenszert.
2020. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

ma voltam egynóriási áruházban vásárolni. Itt- ott használt némelyik ember maszkot-kesztyűt..


Amíg nem kötelző mindenkineknaz ingyen kiosztott maszk viselete, és fóliakesztyű mindenhol,maddigmez abvész örökké tart...mert mi tökösek vagyunk..


Érdemes megnézni a BBC kínában készült riportjait. Mindenkin van maszk..gyereken, felmőttön, idősön...nincs vita.

2020. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudom bíznák a 2 hónapban de míg azt látom, hogy mivel most mindenhonnan ez ömlik, hogy maradjunk otthon ezért most sokkal több ember van az utcákon.. Nem fogom fel meg akarnak dögleni? Főleg idősek azt figyelem az ablakból, hogy egy idős nő akit eddig még nem láttam mozogni most napi 10x lemegy a kisboltba... Fogyatékos a legtöbb... És ezért nem láthatom a barátnőmet. :(
2020. márc. 22. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Nézd akiket kint látsz az utcán, azok úgy vannak vele hogy nekik már mindegy, és ez valahol érthető is, ha meghal meghal ő dolga.

Aki meg nem akar meghalni mert van vesztenivalója az otthol marad közülük és ennyi, nem is ezzel van gond, hanem azzal hogy most ezek miatt IS áll a gazdaság, és ezek miatt robban ki a válság..


Valamint az általunk fizetett TB-ből kezelik őket...


Én azt mondom mindenkinek kellene aláírjon egy papírt arról hogy saját felelősségre van kint, és ha elkapja ne kapjon kezelést, és ennyi.

2020. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Miért kell ezt megkérdezni naponta 10x itt gyakorin. Nézd meg a már feltett kérdéseket.
2020. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

#8 te is csinálhatsz felelőteln dolgokat, a amikért más fog fizetni.

Dohányzás, alkohol, drog, extrem sport, beszólsz a cigónak, sötétített ablakos bömbit ledudálod... Máris kórházba kerülhetsz, és mi fizetjük a te hibád következményeit.

NEM a pénz a kérdés itt. Ha én nem akarok sekkfej lenni, nem leszek az. Ha nem akarok teret adni a fertőzésnek, nem teszem. A törvényhozó és végrehajtói hatalom feladata kezelni a deviánsokat, nem kell önbíráskodni.

2020. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!