Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6 napja lázam van. Mit tegyek...

6 napja lázam van. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés
Kedd ota van lazam meg fejfajas es levertseg.. Semmi mas tunetem nincs. Reggelente lemegy olyan 36.8ra aztan ahogy haladunk napkozbe felmegy 38.5ig. Elso 3 nap estenkent 39 felett is volt. Azota mar csak 38.5ig megy fel. Szedek gyogyszert. Most a korona miatt csak telefonalni tudok a dokival. De anya felt hogy mi ez a betegseg. Valaki?

2020. márc. 22. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NEM vagyok orvos, de lehet valami belső gyulladás, gennyesedés.
2020. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet koronavírus is. Jelen pillanatban bárki lehet fertőzött,bárhol él az országban.
2020. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A koronav. tunetei

laz

izomfajdalom

SZARAZ KOHOGES

EROS TOROKFAJAS

ABSZOLUT BEDUGULT ORR

majd vegul tudogyulladas.

a nagybetus reszeket nem erzekel ha jol ertem.

Tehat elkepzelheto h sima influenza, de kicsit irj tobbet h bovebb maganjellegu velemenyt tudjak irni neked. (nem vagyok orvos)

ezen felul

IGYAL MELEG DOLGOKAT :TEA, KAKO, EGYEBEK

SZELLOZTESS NAPIRENDBEN

GARGALIZALJ ECETES(mertekkel) VIZZEL HA FAJ A TORKOD, VAGY SOS VIZZEL INKABB.

FOGYASZD KICSIT SOSABBAN AZ ETELEKET HA ENGEDI A VESED.

HA TEHETED SZEDJ C VITAMINT (aszkorbin sav) KORODTOL FUGGOEN ADAGOLD. NAPI NEM TOBB MINT 1000mg mert kiuteses leszel tuladagolastol. De am konnyen tavozik a szervezetbol a felesleg.

OLTOZZ RENDESEN HA KIMESZ, TORKOD LEGYEN FEDVE.

es kb ennyi.

En ugy gondolom h nem vagy C.19 beteg, de mint mondtam nem vagyok orvos.

Irj bovebben h mit erzel.

plusz a korod is jo lenne.

2020. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szokott-e máskor lázad lenni? Az előzőnek üzenem, hogy köhögés 42%-ban szokott a koronánál előfordulni, a láz viszont az esetek 77%-ban lehet tünet.
2020. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
koszi (: jo tudni (:
2020. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Kérjetek minnél gyorsabban tesztet.

(Ami nehéz lesz, mert tesztelésből nagyobb hiány van, mint sima gumikesztyűből)


Lehet "sima" infuenza is, aminek mai napig nincs ellenszere, de az "csak" pár száz embert öl meg hanzánkban évente.


Jelenlegi helyzetedben mindenképp próbáld meg kerülni az egészségügyi intézményeket.

Ne kerüjl kórházi karanténba.


Akár influenzás van, akár annak súlyosabb változata, vállajatok önkéntes karantént, és ne menjetek kórházba, amíg nem muszáj.

2020. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azota itthon vagyok. Nem mentem sehova nem jott be senki. Tuneteim csak annyi amit leirtam. Szedek vitamint algpyrint meg meg egy gyogyszert amit a doki irt fel plusz kaloba cseppeket. 3 litert napomta iszom. Pihenek. Filmezek. Kozerzetem mar nem olyan szar mint az elejen. Csak fura hogy eddig tart.
2020. márc. 22. 19:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy ritkan vagyok beteg akkor altalaban hoemelkedessel neha lazzal. 22 eves srac vagyok
2020. márc. 22. 19:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Őszintén remélem, hogy "csak" influenza, és/vagy könnyen kilábaltok belőle.


Fiatalként te vagy a családban a legnyagyobb esélyes.

2020. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Doki szerint nem kell teszt. Szerinte 100% hogy nem korona
2020. márc. 22. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!