Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyenge az immunrendszerem...

Gyenge az immunrendszerem gyermekkorom óta, hogy ússzam meg hogy dolgoznom/kijárnom kelljen járvány idején?

Figyelt kérdés
Szociális alapszolgáltatási központban dolgozom. Ha kijárási tilalom lesz, mi akkor is gondozást, étkeztetést nyújtunk majd. Kapunk szájmaszkot(mosmatót) kesztyűt amíg van a készletből (most is lemossuk fertőtlenítővel és többször használunk egyet. Most is beteg vagyok, táppénzen vagyok megfázás miatt. Ha erre rászedem a vírust meghalok!Csak 31 éves vagyok, de már autoimmunra is tesuteltek, mert mindig beteg voltam, fél életemet immunológián töltöttem. Gyerekkoromban nem is termelt ellenanyagot a szervezetem. Az idősektől azt kérik, maradjanak otthon, velünk immungyengékkel mi lesz? A táppénzem lejár, nem lehetek prökké táppénzen!El vagyok keseredve! Valaki jár hasonló cipőben?
2020. márc. 23. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél inmun erősitő vitaminokat.
2020. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
El kell, hogy keserítselek, ha immungyenge lennel, nem érted volna meg a 31. életévedet oxigénsátor nélkül.
2020. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
#1 gondolom te vagy az a nagyeszű, aki a gerincsérült rokkantnak is kalciumtablettát javasol.
2020. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Kedves #1, és #2-es válaszoló. Ennél nagyobb ostobaságot, amit idevetettetek, nehezen lehet mondani....olvassatok kicsit utána az immunrendszernek, mielőtt okoskodtok. Sokkal bonyolultabb rendszer ez, mint ahogyan ti azt elképzelitek. Nembaj, ha valamivel nem vagytok tisztában, csak ne osszátok a hülyeséget.


Kérdező! Ha ennyire aggódsz, beszéld meg a háziorvosoddal, hogy mit javasolna, erre nem nagyon lehet mást mondani.

2020. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is van immmunhiányos barátom. Ő évi 30x beteg kb. Sajnos a városában 34 fertőzötter diagnosztizáltak eddig :(


Bárhová ment mindig elkapott valamit azonnal.


...

Nem tudom mit tegyél, sajnos elég necces ez a helyzet. :(

Próbálj beszélni a főnökkel. Más ötletem nincs.

2020. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj az orvosoddal és a főnököddel is erről. Sajnos én is immungyenge vagyok, ráadásul asztmás, egy sima influenzával is kórházban szoktam kikötni, de szerencsére a munkám otthonról is végezhető. Sajnálom a helyzeted, először tényleg az orvosoddal beszélj, aztán annak fényében a főnököddel is. Nincs valami adminisztrációs része a munkának, amit addig végezhetnél esetleg?
2020. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha tanultál minimális egészségügyi alapismeretet, akkor pontosan tudod, hogy hogyan kellene egy ilyet elkerülni. Egyébként kérd át magad irodára.
2020. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!