Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az új koronavírus járvány...

Az új koronavírus járvány (covid-19) mandula gyúladást is okozhat?

Figyelt kérdés
Egyre több újabb tünetet azonosítanak a vírusfertőzéssel kapcsolatban, jelenleg is csak próbáljuk megismerni. Főleg orvosi vélemények érdekelnének, hogy ez a vírusfertőzés okozhat-e mandulagyúladást is?

2020. márc. 23. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Torokfajas van a tunetek kozott, de kohogessel. Szerintem a lehules vagy veletlen miatt. Persze tartani a tavolsagot mindenkitol, de ne felj.

2020. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem, de brit tudósok nemrég kimutatták, hogy bizonyos esetekben a legjellemzőbb tünet a helyesírási képesség eltűnése.
2020. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak köszönöm, hogy a KÉRDÉSRE ilyen részletességgel képes volt válaszolni. Kérem a helyesírási kérdéseimben támogasson a jövőben. Remélem a jelenlegi egészségügyi helyzetben elkerüli a mandulagyulladást és ezáltal nem nő számára a veszélyeztetettség.
2020. márc. 23. 19:45
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem már nagyon régen kivették a mandulám. Legalább emiatt nem kell félnem.
2020. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg már 4 napja fáj a torkom. Köhögni nem köhögök, kicsit folyik az orrom, azóta ki se mozdultam. Gondoltam csináltatnék tesztet, de állítólag nem vagyok veszélyeztetett, stb. Meg gondolom ez inkább sima nátha, vagy kihülés. Nálam minden nátha torokfájással kezdődik.
2020. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!