Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek hányan fogják...

Szerintetek hányan fogják életüket veszteni itthon a koronavírusban?

Figyelt kérdés
Már 8-nál tartunk, a régióban a legmagasabb halálozási arány. :(
2020. márc. 24. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Kár, hogy nem tanítanak statisztikát és mintavételi módszereket az iskolákban
2020. márc. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csak azt jelzi egyelőre, hogy botrányosan nem jól kezelik a helyzetet. Rentegeg eset nincs felderítve és csak a legbetegebbeket viszik be.


Lehet már 100x annyi fertőzött is van, ennek egy finimított verzióját Orbán is elismerte.


Nem mondják meg hol vannak a betegek, ez is egyedülálló Eu-ban. Úgy kell civilként kinyomozni hogy melyik városban van pl egy 34-es góc (nem merem leírni, mert elvisznek érte lassan)


Tehát magas a halottak száma, ami feltételezi a régiós szinten nagyobb fertőzőttséget.


Egyelőre olaszországi szintet hozzuk szépen.

2020. márc. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Nagyon helyes hogy nem mondjak meg hol vannak a betegek. Semmite nem mesz vele, de ha a varosodban nincs akkor hamis biztonsagerzetet ad a buta tomegnek.

2. A jarvanyok elejen magasabbak az arányok.

2020. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Benyelted a fideszes nokedlit... ezt fújják ők is'


Holott minden jóléti társadalomban részletes járványtérkép van.


Itt meg a polgármesterek szivárogtatása alapján kell megtudni hol vannak fertőzöttek és kikkel lehetnek kapcsolatban. Normális kontaktkutatás már rég nincs!


Pl ismerősömnél Budaörsön 5 eset, 34 gyanús. Most vizsgálja kikkel lehetett kapcsolatban. Kiket ismer 1 lépésre.

2020. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Utolso: se nem vagyok fideszes se nem nezek semmilyen agymosast. Indexet atporgetem kb csak a cimeket olvasom el.


Amit mondtam a hamis biztonsagerzetrol azt magamtol talaltam ki. Várom a càfolatát amit ezuel kapcsolatban irtam. Illetve azt is hogy mire jo ha megtudod hol regisztealták a betegeket???

2020. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Koreában SMS jön utca pontosan hol volt beteg. Ez lenne a normális.


Tudod vannak vállalható kockázatok. Pl elmenni boltba,.postára stb.


Viszont ezt is felül lehet bírálni, ha egy brutális góc van kialakulóban a városban.


Meg nem neked szól, hanem a sok hülyének akik még most is vidáman kocognak, meg autóznak a városban.

Vajon ezt tennék ha megtudnák, hogy a háztömbben 5 fertőzött volt?


...

MINDEN liberális országban van térkép, csak ebben az iráni rezsimben titkolják, hogy talán fenntartsák a rend érzetét.

2020. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!