Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A családom fél, a nővérem...

A családom fél, a nővérem lenéz? Mit kéne mondanom nekik?

Figyelt kérdés

Vendéglátós vagyok. Szakács.

Nem engedhetem meg magamnak, hogy otthon üljek és azt nézzem mi történik egyes emberekkel... Ki tudja meddig nem láthatják a rokonaikat azok akik karanténban vannak.

Kis megfigyelő kórházba jöttem takarítani, hogy ne otthon üljek.

Ez lenne akkora bűn?

Minden felszerelés adott és nincsenek nálunk sokáig a gyanús betegek...

Minden nap könny szökik a szemembe, hogy mit érezhetnek az érintett emberek.

A családom pedig azt hiszi, hogy nem veszem elég komolyan a vírust.

Szajkózzák, hogy a legnagyobb esély elkapni valamit az egy kórházban van.

A nővérem csak annyit mond, hogy mennyire halálos betegség és nem lehet ellene védekezni miközben elküld vécét pucolni és sorolja, hogy hülyeséget csinálok, mert az egész családot megfertőzöm. Küldi nekem itt a videókat mindenféléről ami ehhez köthető, kész regényeket ír nekem meg csak egy kis tudatlan kölök vagyok az ő szavaival élve.

Természetesen nem csinálom pár hónapnál tovább és persze alig várom, hogy visszakerüljek szeretett vendéglátóegységembe, abba ami igazán az enyém és az én helyem.


2020. márc. 24. 13:18
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Itthon vagyok 2 hete majdnem, nem megyek sehová, max boltba a ház elé, ahol betartom a távolság szabályt, amúgy alig vannak ott, szomszéd meg tisztára beparázott, hogy odamentem, vittem nekik sütit, mondjuk ők nyugdíjasok.
2020. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon önzetlen tőled, de tényleg nagy veszélynek teszed ki magad. Ha egy háztartásban élsz a családoddal, őket is.
2020. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nem élek velük egy háztartásban.
2020. márc. 24. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg állj a sarkadra és mond meg neki, hogy ne kezeljen gyerekként. Te legalább teszel valamit. Neked is jár a taps ami országszerte van esténként.

Azt csinálod amit jónak látsz. Az életedbe senki sem szólhat bele.

Már nem az a kisgyerek vagy akinek megmondhatták mit tegyen.

Mond el nekik mindezt. Azt is, hogy neked ez nem csak egy munka. Segíteni szeretnél és te így tudod megtenni.

2020. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!