Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem úgy, hogy nem...

Miért érzem úgy, hogy nem lesz jó vége ennek a koronavírus mizériának?

Figyelt kérdés
Szerintem lesz itt még teljes zárlat jó sok fertőzöttel.
2020. márc. 24. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Terjessz rémhíreket, az olyan jó!
2020. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem terjesztés. Ez puszta vélemény. Amit én gondolok. De remélem nem így lesz.
2020. márc. 24. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy nem lesz jó vége. Világjárvány, nem egy-egy helyen lokalizált. Lassítani lehet, megfékezni nem. Egy csomó ember elveszíti a munkáját, gazdasági válság. Semmi jó nem lesz, amíg nincs oltás. Kínában is hiába fékezték meg, most beviszik újra az beutazók.
2020. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Bizony nem lesz jó vége! Az ilyen rémhírterjesztők mint pl te mennek a börtönbe...
2020. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a rémhír? Szerinted mitől lehet vége? Vagy oltás, vagy a lakosság x %-os fertőzöttsége esetén már nem tud terjedni. Ez tény. Az is tény, hohy már most sokaknak veszélyben az állása. A kormány se véletlenül hozta a gazdasági intézkedéseket.
2020. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem rájönnek, hogy az élet nem állhat meg, és hamarabb helyre fog minden állni, mint gondolnánk
2020. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eszem agaba nincs remhireket terjeszteni. Én se mondtam biztosra csak más országokból kiindulva következtettem erre. Es ez egy egyéni vélemény volt. Nem remhir terjesztés. Remelem utolsó igazad lesz.
2020. márc. 24. 19:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó vége nem lesz, de ha felfogja mindenki a helyzetet és felelősen jár el akkor mérsékelhetőek lesznek a károk.


Éljük túl, aztán lehet tovább gondolkozni... addig felesleges elképzelni a doomot.

2020. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
70 és jól mondja! Nemhiába nemzetközileg elismerte vírus tudós!
2020. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A gazdaság, pénz stb egy mesterségesen kiagyalt konstrukció.


Az ilyen társadalmi konvenciókat lehet más formára pofozni, de egy halálos vírus az halálos akkor is, ha nem tőzsde van hanem mittudomén barter rendszer, alkalom adtán ugyanúgy megöli az üzletembert mint a kis afrikai törzsek tagjait.


Anyukádat föltámasztani senki nem fogja tudni, de a gazdaságban azért ha nagy szükség van rá, csak lehet toligászni a nullákat.


Társadalmi átalakulás kell, és át kell értelmezni mi a fontos. Érdekes mód egy csomó megbeszélés lehet email is, és ha kell, sok olyasmi megoldható ami egy éve Star Trek utópiának tűnt.


Nem csak rossz fog ebből kisülni, az emberek értékrendje kell, hogy átalakuljon, és a katasztrófák empátiára is tanítanak.

2020. márc. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!