Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér vagy végbélrák ilyen...

Aranyér vagy végbélrák ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Hali!

A végbelemen érzékeltem belűlről, tehát nem kívülről, hogy valami nem oké. Aranyerem kijött 18 éves korom óta, mivel sokat ülök egészségtelen tartásban. Azt jól kezeltem kenőccsel. Viszont érzékeltem 1 vagy kettő kisebb fekete színű dudort. Ami nyomásra eléggé érzékeny volt és eltérő színű mint az aranyerem. Barnás de inkább feketés színű. Mikor egyszer dúrván kijött az aranyerem az is kifordúlt de visszahúzódott.


A daganatnak milyen színe van?

Illetve mennyi rá az esély, hogy komoly probléma lehet?

Felmenőim közül nem tudok rákos elhalálotásról.

Olvastam, ha rák és későn veszik észre a hasamból fogják kivezetni a belemet... Köszi inkább a halál.

Orvoshoz nem akarok elmenni míg komolyabb bajom nem lesz mivel székletüritési problémáim nincsennek, néha csak enyhén fáj amikor 2 fő helyett eszem xd


Választ előre is köszi!


20/F



2020. márc. 24. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dobd el a hipochondriád és a hillvital.hu oldalon találsz az aranyérre való balzsamot. És főleg tartsd be a végbélnyílásod körüli higiénát. Aszékelés után ne használj papírt. hanem zuhannyal tisztítsd meg.
2020. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!