Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ma reggelre torok mandula fájással keltem, , fejfájással,orrdugulással, fül dugulással.

2 nappal ezelőtt autót mostam, volt egy kis szél, arra gondoltam megkapott kicsit és benáthásodtam.

Elmentem dolgozni (eladói) , emberekkel nem nagyon találkozom mert kihalt a falu , nem volt semmi baj napközben. Ahogy hazaértem (szüleimmel élek) ettem pár falatot, majd kicsit bágyadnak éreztem magam lefeküdtem pihenni, azóta ki sem mentem a szobából csak fekszek. Lázat mértem mert fáztam, azt gondoltam azért mert nem volt fűtve és 18 fok volt a szobámban, de elérte majdnem a 38 fokot a lázam és szüleim egyből ordibálni kezdtek velem hogy úristen nekem miért van lázam, mi bajom van, miért kell ilyen bágyadt rosszkedvűnek lennem , hivjuk ki az orvost vizsgáljon meg és ez mennyire ciki lesz ha ezt látják a szomszédok .. Nem esett túl jól, hogy ennyire támadtak.

Napok óta a vírus tüneteit olvasgatom, nagyon rástresszelek és szinte már beképzelés határán mozogtam , most meg ez a mai nap rátette az i-re a pontot.

Szüleim sértegetéseire sírni kezdtem mert nagyon betámadtam és rosszul esett és eleve gyenge lelkű vagyok , a sírástól felment a lázam 38.5 fokra, vettem egy langyosvizes fürdőt.

Köhögni egyáltalán nem köhögök, mellkasom a sírástól most kicsit fáj, légszomj nincs.

23/L


2020. márc. 25. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kovetkezot kell ilyenkor tenni. Bar biztos, hogy ez csak megfazas, egy hetig mindenkepp szigoruan, ha lehet, ket hetig, sehova nem menni. Igazabol ilyenkor a csaladnak is tilos lenne, es orvost sem szabad hivni mindaddig, amig nincs nagy baj. Pl nagyon magas, csillapithatatlan laz, vagy legzesi nehezseg, de valoban.

Nagyon sajnallak. Ez most tipikus lesz. Bar a csalad lecseszes helyet fertotlenitozve ket meterrol kerulgessen inkabb.

2020. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autót mostál, és lány vagy Szeretlek.

De ne parázz, 3 nap és nem lesz bajod. :)


Autómosóba a magasnyomású pisztoly használata után én mindig kézfertőtlenítek, évek óta, mint a benya kúton. Gondold végig mihez értél hozzá , mi után nem mostál kezet. Pl. mobiltól kezdve a kulcson át a szemcsidig, pénztárcád vagy a rucid is lehet vírusos. Mizofób vagyok, bocs. 3 nap és minden oksa lesz. Kerűlni fog a család úgy is. Egyél és igyál főleg igyál sokat.

2020. márc. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Annyi hogy itthon mostam le a kocsit , nem jártam konkretan sehol csak a munkahelyig meg vissza :/

Most is felkeltem mert rosszul aludtam

2020. márc. 26. 03:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!