Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet én már túl is vagyok a...

Lehet én már túl is vagyok a koronavíruson úgy hogy nem is vettem nagyon észre? Volt két hete egy kis hasmenésem, kis köhögésem meg kis hőemelkedésem, de elmúlt egy hét alatt és azóta semmi bajom.

Figyelt kérdés
A sportolást abba sem hagytam, nem volt vészes, a hőemelkedés is ilyen 37.3 volt. azóta voltam orvosnál, de teljesen egészségesnek talált! azt mondta vigyázzak magamra!
2020. márc. 25. 23:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak azért mentem orvoshoz mert az elején egy kis légszomjam is volt. de szerencsére semmi bajom nincs. de lehet hogy az volt, cvsak már elmúlt?
2020. márc. 25. 23:22
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Lehetséges

Az emberek nagy részen így vagy még ennél is kevesebb tünet nélkül megy át a vírus

2020. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Tegnap ota viszket a fulem es picit faj a szemem. KORONAS VAGYOK??????
2020. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Jah, persze kérdező. Mert mástól nem is lehetett...
2020. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd biztosra. Kimész vigéckedni hogy na én már túl vagyok rajt', aztán jól elkapod.


Hacsak nincs pozitív teszted és kórházi papír hogy gyógyult vagy, tekintsd magad veszélyeztetettnek.

2020. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szegény többi vírusra már nem is gondol senkii :(


Egyébként ez egy olyan kérdés, amit senki nem tud neked megválaszolni. A tüneteid tök általánosak, a legegyszerűbb hétköznapi kis víruska is tud ilyen okozni, de akár a korona is. Vagy az volt, vagy nem.

2020. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó! nem vagyok hülye, ha még túl is vagyok rajta, akkor is elkaphaatok bérmi mást, szezonja van az influenzának is! Amúgy veszélyeztetettett nem vagyok, nem vagyok krónikus beteg és öreg sem, de jobb vigyázni. Utcára meg minden nap megyek, mivel dolgozom és nem mereszthetem otthon a seggem egész nap!
2020. márc. 25. 23:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttinek íírtam! Utolsó! Tudom hogy tud, de annyira ugyan ezek a tönetei a kornának is, hogy akár még ez is lehetett.
2020. márc. 25. 23:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Két hete?

Ha nem voltál külföldön te vagy közeli ismerősöd, akkor nem valószínű. Influenza járvány is volt akkor még. Arra sokkal esélyesebb vagy. Vagy egy mezei megfázás.

2020. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az még nem az volt. Akkor még nem volt olyan könnyű elkapni, mint most. Max, ha olyan helyen dolgozol pl.reptér.
2020. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!