Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Férjem kórházba...

Mit tegyek? Férjem kórházba dolgozok mint szállító . Ez járvány miatt nagyon elgondolkodok nem kénne ha haza jön hozzánk.

Figyelt kérdés
Van 1 hónapos babánk úgy félek hogy elkapja vagy esetleg én, van egy 4 éves is külön költözni hónapokra míg ez csitul? Szerintetek meddig tart ez a koronavirus?
2020. márc. 26. 01:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Július, augusztus...


Ha belefér anyagilag hogy külön költözzetek akkor belefér.


Viszont ha meg akarod óvni magadat és a gyerekeket, akkor nincs kijárás, meg munka sem.

Lehetőleg a bolttal is óvaótosan, inkább hordja valaki a kaját.

2020. márc. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Eddig 20 ezren haltak meg a vírustól, és egyetlen 10 évnél fiatalabb áldozatot se dokumentáltak. Mitől félsz konkrétan? A legnagyobb veszélyben a férjed van.
2020. márc. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
10 éves kor alatt nincs dokumentált haláleset. Miért nem a férjedet félted?
2020. márc. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek nem veszélyeztettek és ti sem igazán. Mármint ha el is kapja a férjed, nem valószínű, hogy belehalna.

Szerintem támogatni kéne ebben a nehéz időben, nem pedig kvázi elhagyni, cserben hagyni.

Hordjon munka közben vedoruhat és otthon az első dolga legyen az alapos kezmosas, arcmosas és ruhacsere.

Cipőt is hagyja a bejárati ajtón kívül.

Hogy meddig tart, azt senki sem tudja

2020. márc. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekekre a legkevésbé veszélyes. Emiatt ne aggódj. De minimálisra csökkentheted a veszélyt,ha - ha van rajtunk kesztyű, vegyük le a házon kívül és tegyük egy zacskóba - töröljük a lábunkat a klóros lábtörlőbe még az ajtó előtt - lépjünk be a lakásba - vegyük le a cipőnket és tegyük egy olyan helyre, ahol nem érintkezik a házi cipőnkkel - vegyük fel az otthoni cipőt - mossunk kezet - vegyük le az utcai ruhánkat és tegyük le elkülönítve - fertőtlenítsük a kilincseket, kulcsokat, kapcsolókat, telefont stb. - mossunk kezet - szellőztessünk.

Egyébként én körzeti nővér vagyok és a 78 éves, 1 éve emlőrákkal diagnosztizált édesanyámmal élünk. Megértem a félelmed, de a fiatal, főleg a gyerek szervezetre a legveszélytelenebb a COVID-19.

2020. márc. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezen mindenki át fog esni, mivel senkinek nincs védettsége. Ha a férjed az elmúlt hetekben dolgozott, és sok emberrel érintkezik, akkor 100%-ra veheted, hogy már hazavitte. Lehet, hogy már túl is estetek rajta, egy kis köhögéssel vagy egy hasmenéssel, ami fel se tűnt.
2020. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hasmenésem volt most kezd múlni kb 2 hete van . Néha fejfájással ébredek 😫😫 szédülök szemem néha ég . Torkunk is fájt .
2020. márc. 26. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ebből a kérdésből, meg válaszból úgy tűnik, a koronavírus az agyat is támadja.
2020. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!